Přístup k emailu

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

AntonKott
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: srpen 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Přístup k emailu

Příspěvekod AntonKott » 10 srp 2022 09:35

Zdravím přátelé potřeboval bych od vás radu vím že tohle je moje chyba ale přeci musí nějaká moznost existova.

Používal jsem svojí emailovou schránku u seznamu několik let (desítek) po takové době jsem se rozhodl změnit po druhé za existenci mé schránky heslo což se podařilo jenže jak jsem měl v telefonu automatické přihlašování tak jsem ho nemusel zadávat a tím jsem ho zapoměl. Aby toho ale nebylo málo při obnově hesla u schránky tak jsem zapoměl změnit před rokem i moje tel číslo na nové což nastavá problém s obnovou protože číslo je bohužel zrušené.

Komunikoval jsem s podporou od seznamu jenže neuspěsně. Z jejich strani jiná moznost než obnovit tel cislo není. :oops:

Zavolal jsem i na svého operatora O2 a žádal jsem je o obnovu stareho čísla, obnova čísla je možná ale bohužel je v nějakém depozitu ve kterém musí být nějaké měsíce a pak teprve by možná šlo obnovit pokud již nebude zamluvené/ zabrané :-(

Bohužel jinou možnost obnovení na schránce jsem neměl nastavenou než přes tel číslo.

Napadá vás nějaký jiný zpusob jak postupovat dále ? Jinou emailovou schránku založenou mám ale jelikoz se starou schránkou mám toho propojeno nespočet (bankovnictví, ucetnictví, krypto, výplatní pásky a mnoho duležitých věcí) tak pro mě není moznost o schránku přijít.

Předem děkuji za vaší pomoc

Reklama
kasy
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: květen 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod kasy » 10 srp 2022 10:16

Zjistil bych na O2, jak to s tím zamluvením/zabráním funguje a zamluvil/zabral bych číslo pro sebe. Jinou možnost nevidím. A mimochodem, za mých mladých let se říkalo, že za blbost se platí. :-) Mě by se to asi stát nemohlo, používám Thunderbird a ten si všechna hesla ukládá.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53586
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod petr22 » 18 srp 2022 18:42

Vzhledem k tomu, ze jsi uspesne zlikvidoval vsechny faze nekolikafazoveho overeni,
tak se obavam ze jine reseni zkratka neexistuje.

Nepocita se s tim, ze nekdo udela tolik chyb soucasne zvlast kdyz jde o tak dulezitou vec.

Jedina dalsi moznost je, ze to heslo dostanes z telefonu kde je ulozene nebo si vzpomenes.

Uživatelský avatar
pcmaker
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1249
Registrován: březen 18
Bydliště: Soukromý byt
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod pcmaker » 18 srp 2022 20:09

Zkus si vzpomenout. Přemýšlej, jaké heslo by sis zvolil. Píšeš o mobilu. V počítači heslo uložené nemáš? Já mám všechna hesla uložená kromě mobilu i na všech PC se kterými pracuji a to doma i v práci. V prohlížeči mám zapnutou synchronizaci všech záložek i hesel, takže když mi klekne jeden PC, vytáhnu údaje z jiného. Pokud používáš mail od Seznamu přímo v prohlížeči, budeš v něm mít uložená i hesla (pokud je tato funkce zapnutá).

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod HelFix » 19 srp 2022 08:40

Pokud máš heslo uložené i na počítači, pak je postup jednoduchý. Odhlásit se, poté při přihlášení zadej email a heslo celé zkopíruj, dej F12 a budeš tam mít zdrojový kód stránky. Najdi si heslo a v tom řádku budeš mít napsané type="password". Prepis to na type="text" a dej Enter. Heslo se ti zobrazí v textové podobě namísto hvězdiček.

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10910
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod zeus » 19 srp 2022 09:22

V nastaveni daneho prohlizece se muze na to heslo podivat trochu snadneji, ne?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod HelFix » 19 srp 2022 09:28

Jó, tak to já nevím.
Když někdo u nás zapomene heslo a nechce ho obnovovat, většinou to řeším takto.

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3202
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přístup k emailu

Příspěvekod atari » 19 srp 2022 09:50

Ale on se příhlašuje z telefonu. Takže najít způsob jak to heslo dostat z toho telefonu.
Rozhodně se nedohlašuj, dokud si nebudeš jistý, že daný postup funguje. A nejlépe si ten postup vyzkoušej na jiném telefonu a emailu,


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1541
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21
  • Přístup k flask app (spuštěné na VM - linux) z internetu (prohlížeče) Příloha(y)
    od d-pozz » 08 říj 2023 20:31 » v Internet a internetové prohlížeče
    34
    7799
    od d-pozz Zobrazit poslední příspěvek
    20 říj 2023 16:41
  • Přístup na domácí server (WebDAV) z lokální sítě i z internetu
    od remkren » 30 pro 2023 17:19 » v Administrace sítě
    5
    1257
    od Microsheep Zobrazit poslední příspěvek
    31 pro 2023 08:29

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host