Podvod nebo ne? (bazoš)

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28576
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod Martab » 24 lis 2020 21:44

Omlouvám se že půjdu trošku mimo téma, ale pokud chceš hlavně dobrý zvuk, tak se rozhodně nedívej po televizích, všechno s tenkou konstrukcí v plastu bude hrát špatně. To raději k timu připojit nějakou lepší aparaturu 'kór když máš externí zdroj zvuku i obrazu), tam to půjde poznat. Integrovaná řešení budou vždy jen "z nouze ctnost" ať už to bude jak chce "luxusní" výrobce...
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod dvorakj » 24 lis 2020 22:35

bezesporu, ja mam pry TV s nejlepsim integrovanym soundbarem a stejne sem to musel vypnout. Je to hruza. Mam stereo zesak + xavian bedny.

Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod Zakk » 24 lis 2020 23:50

Tak já na tom zase nechci poslouchat písničky nebo koncerty, (na to mám hifi sestavu připojenou k počítači), jde mi jen o to, aby mluvené slovo ve filmech znělo příjemně. Teď mám https://televize.heureka.cz/hitachi-32h ... e/#section a ten zvuk je úplně otřesnej. Rodiče mají něco jako https://www.lg.com/cz/televizory/lg-50P ... ve-tv#none a to už se poslouchat relativně dá. Teď mám k TV připojeny https://www.alza.cz/repro-jbl-duet-2-d56826.htm a účel taky plní.
A co jsem kde četl o Loewe, tak všichni jsou z toho zvuku unesení.

DonMilanez
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 349
Registrován: srpen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod DonMilanez » 25 lis 2020 00:45

Nechapem ako mozes kupovat taketo stare rachotiny, hrube ako zemiak a este tie tlacidla...ani po designovej stranke by som to v zivote nekupila. Kazdy ma iny vkus, to je pravda, ale dnes za takuto sumu mozes mat uplne nieco ine...

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod Fox_25 » 25 lis 2020 04:46

Co je prosím tě na tom designu tak zlýho?

Zakk
Taky bych to nekupoval, ke stávající telce bych koupil nějaký stereo zesík s DO a pokud chceš opravdu dobré podání mluveného slova tak si k tomu kup tesla 1PF 067 62, ty zvládaly řečové pásmo nádherně a jsou za pár kaček.

Já osobně bych tu telku loewe vzal už ze zvědavosti, ale není to bohužel CRT a ani plazma, navíc LCD technologie pokročily a za 4000 korun to nestojí, zvlášť jestli to chceš jen kvůli zvuku.

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod gogo1963 » 25 lis 2020 05:09

neřešte ... "zásielkovňa.sk" doručuje do dvou dní, na dobírku, jakkoliv ... blbeček se snaží vydělat ... takových ja na "bazos" hafo ... i kdyby to nebyl fake, akorát ten zvuk nemusí být funkční :D, nebo cokoliv a co pak s tím? ... takový krám není dobrý opravdu k ničemu ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod Zakk » 25 lis 2020 11:09

Fox_25 píše:Co je prosím tě na tom designu tak zlýho?


taky nevím, ale je pravda, že zrovna tahle řada ( i když se jmenuje Art) mě vzhledem tolik neoslovila
designově mi hodně zajímavá přišla řada Individual
loewe individual.jpg


Fox_25 píše:Zakk
Taky bych to nekupoval, ke stávající telce bych koupil nějaký stereo zesík s DO a pokud chceš opravdu dobré podání mluveného slova tak si k tomu kup tesla 1PF 067 62, ty zvládaly řečové pásmo nádherně a jsou za pár kaček.


hele podobné Tesly se mám po dědovi někde na půdě :D nepamatuju si označení (tak to asi nebudou přesně ony) ale mají stejnou dírkovanou tvrdou kritku
reproduktory-tesla-1pf-067-62_0.jpg


líbilo by se mi ale kvůli jednoduchosti, kdyby TV měla nějaké solidní integrované řešení..

Fox_25 píše:Já osobně bych tu telku loewe vzal už ze zvědavosti, ale není to bohužel CRT a ani plazma, navíc LCD technologie pokročily a za 4000 korun to nestojí, zvlášť jestli to chceš jen kvůli zvuku.

Je vidět, že mi rozumíš..
ze zvědavosti to je to správný slovo :D
Jo po plazmách pokukuju taky, celkově jsem docela "fanoušek" téhle technologie a podle mě do nástupu OLED nic lepšího není (teď jsem zase píchnul do dalšího vosího hnízda) , ale na nic zajímavého jsem zatím nenarazil :D

gogo1963 píše:neřešte ... "zásielkovňa.sk" doručuje do dvou dní, na dobírku, jakkoliv ... blbeček se snaží vydělat ...

něco takovýho jsem chtěl slyšet


díky

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod mmmartin » 25 lis 2020 14:29

To jsi ovšem slyšel už dvanáctkrát ve dvanácti předchozích příspěvcích. ;)
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod gogo1963 » 25 lis 2020 14:48

on myslí to, že zásílku lze poslat na dobírku ... z toho plyne zbytek ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podvod nebo ne? (bazoš)

Příspěvekod Fox_25 » 25 lis 2020 15:59

Žádná dnešní TV nemá z principu "fyziku neočůráš" dobrý zvuk. Ty soundbary jsou honěné přes DSP což jde slyšet a novější loewe nebudou výjimkou.

Právě kvůli jednoduchosti je lepší zesilovač s DO a bedny, pak nejsi omezený kvalitou zvuku telky a vzhledem k tomu že to nemáš na soustředěný poslech tak klidně můžeš dát bedny naležato pod tv. K tomu programovatelné DO a původní DO můžeš schovat do šuplíku.

1PF se dělaly tuším ve dvou variantách, jestli je výhybka řešená jedním kondíkem u výškového měniče tak máš tu horší. Jestli máš tu lepší, tak elyty stačí vyměnit za svitky a můžeš hrát, je sice vysoce pravděpodobné že původní "krabicáky" budou v pořádku, ale dokud si je nezměříš tak je to nejisté.

CRT a plazma jsou dneska technologie pro sběratele, já si o TFT taky myslím svoje, ale pokud si seženeš telku s fullled podsvícením která umí local dimming tak to nemá smysl řešit.


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti