Jaký odolný flashdisk Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jaký odolný flashdisk

Příspěvekod Speed_dead » 21 říj 2023 14:24

Prosil bych poradit nějaký opravdu hodně mechanicky odolný flashdisk o kapacitě tak 32GB. Nemyslím ty "běžně" oplechovaný, jenž jsou sice na první pohled kovový, ale vlastní plech je dost tenký a není nějak zvlášť odolný. Takový taky mám, ale teď potřebuji opravdu nějaký, co přežije. Nějaký, jenž v zavřeném stavu vydrží, když se ho někdo (omylem) pokusí zlomit - šlápne na něj, sedne, něco těžšího na něj spadne (myslím v řádu jednotek kg) apod. Pokud bude mu nebude vadit voda, bude to plus, ale není primárně nutný. Ideálně s nějakým krytem, co nebude jen nasouvací, aby v případě problémů nemohl přenést síly na konektor, který bude v tomto případě vždy slabé místo. Vídával jsem disk v kovové trubce se šroubovacím uzávěrem. Bohužel se ale už nevyrábí, respektive nikde jsem ho neviděl. Je mě jasné, že nebude mít jen pár gramů, jako podobné flashdisky bez ochrany. Cenu až tak neřeším, ale byl bych radši, kdyby byla pod 1000Kč. Děkuji.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký odolný flashdisk

Příspěvekod ITCrowd » 21 říj 2023 14:46

Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Zivan
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2456
Registrován: leden 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaký odolný flashdisk  Vyřešeno

Příspěvekod Zivan » 21 říj 2023 15:16

Podival bych se i na ostatni velikosti, jen o 150Kc drazsi je 64GB verze a do tisicovky se vejde i 128GB.

Jinak myslim ze odolny je treba i tenhle Samsung, ale nema krytku, takze takove zarazeni do hliny by mu nedelalo dobre:
https://www.tsbohemia.cz/samsung-usb3-1 ... 57932.html
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů