Stránka 1 z 2

Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz) *  Vyřešeno

Napsal: 02 kvě 2013 15:27
od RockyBooyz
jestli jste normálni pochopíte jestli ne jste dementi,hodně lidi něž si hru koupí stáhne si ji,aby věděl co čeho jde,nebudu si hned hru kupovat jenom kvuly vašemu foru,první si hru vyzkouším a pak si jí koupím

Re: Warez

Napsal: 02 kvě 2013 15:29
od armink
Asi lehčí pochybení ve výchově ne?

Re: Warez

Napsal: 02 kvě 2013 15:30
od RockyBooyz
Jaký výchově ?

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:32
od armink
Tvojí!

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:34
od Myloš
Nechápu smysl tohoto vlákna. To, jestli uživatelé (včetně moderátorů) k jakýmkoli účelům používají i nelegálně získaný software nikterak nesouvisí s tím, jak se k warezu staví toto fórum. V pravidlech zkrátka je (z dobrých důvodů), že warez nešíříme a že neposkytujeme rady s jeho zprovozněním.

Jinak téma přesouvám do sekce Připomínky k fóru, protože pokud už vůbec někam toto po mémk soudu zbytečné téma patří, tak asi nejspíš právě tam.

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:36
od Myloš
A ještě pěkně prosím – přestaňte se tu hádat, nebo to tu zamknu.

RockyBooyz: Můžeš, prosím, napsat, proč jsi vlastně tohle téma založil? Chceš se něco dozvědět, nebo máš jen morální problém a potřebuješ si ho před ostatníma obhájit?

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:40
od d1amond
RockyBooyz píše:jestli jste normálni pochopíte jestli ne jste dementi,hodně lidi něž si hru koupí stáhne si ji,aby věděl co čeho jde,nebudu si hned hru kupovat jenom kvuly vašemu foru,první si hru vyzkouším a pak si jí koupím


Pokud chce tvůrce hry, aby si ji lidé zkusili, uvolní demo. Pokud ne, holt nezbývá než ji zakoupit nebo nehrát.
Doma Ti měli už dávno vysvětlit, že "krást se nemá" :roll:
Vrhni své síly třeba do studia češtiny nebo podobné záslužné činnosti, než do kradení her :bigups:

//nemyslím si - na základě dosažených výsledků mých studií nebo pracovních úspěchů - že bych byl dement, protože s Tebou nesouhlasím. Takže Tvá poznámka mě docela dost uráží :evil:

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:43
od spini11
Podle mě toto téma je z 99% zbytečné já osobně si myslím že se to může zamknot. Protože doopravdy nevím co zakladatel chce

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:46
od Myloš
d1amond:
Mrzí mě, že sám přispívám k rozpoutávání flame, ale nesouhlasím s tebou v emotivním onálepkování – nelegální užívání softwaru není krádeží, nýbrž nelegálním užíváním softwaru. Se stejnou logikou bys mohl říct, že je to vražda (stahování prý „zabíjí hudbu“), znásilnění nebo vlastizrada (nějaký důvod by se jistě našel). Vůbec tady nehodnotím morální aspekt celé věci, ale krádež to zkrátka není. Nikomu nic nebylo ukradeno, jenže je emotivně vděčnější, když toho, kým opovrhujeme, nazveme hnusným slovem zloděj (pocitově je to horší urážka než vrah).

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:53
od _vcn
Je to jednoduchý. Máš problém s WAREZem? Jdi ho řešit tam, kde si ho stáhnul nebo na WAREZ fóra!


I já nemám všechny hry kupený, ale nemám tu DRZOST tahat sem svý problémy s takovou hrou.

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 15:54
od CrazyC0de
Špatně jsi to pochopil, forum zakazuje jakoukoliv aktivitu, co warezu se týče(na foru) a to, že si kradeš doma apod., tak to jim je víc než ukradený.

Re: Obhajuji warez – vyzkoušení před koupí (toto není dotaz)

Napsal: 02 kvě 2013 16:24
od petr22
Hodne lidi si hru stahne aby si ji vyzkouselo a pak si ji koupi.

Ano, muzes mit pravdu, porad se ale jedna o trestny cin.

A cca 99% lidi, co si hru stahnou, si ji NIKDY NEKOUPI, proc taky, kdyz uz ji ma dohranou?

Vis o tom, ze tvuj prispevek ve ktere priznavas stazeni hry staci Policii k akci ktera konci domovni prohlidou? Asi ne....

KOlik by ty hry mely stat, aby je nikdo sesosal? Tahle konkretni stala cca jenom 300 Kc.