Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Martab » 27 lis 2013 13:44

Tapatalk už je nějakou dobu k dispozici zdarma. Já vidím hlavní výhodu tapatalku v tom, že ho mám hned pod ikonou pro zapnutí netu a už nemusím dál nikde klikat, potom je tu přehlednost, nenáročnost na data, a výkon zařízení a hlavně jednoduchost. Ale pokud bude i ten nový mobilní styl stejně přehledný, a nenáročný na data, tak proč ne. Jediné co by mne vadilo, tak kdyby tam byly reklamy, ty do mobilu stahovat nepotřebuji a jsou to jen další zbytečná data navíc.

Odesláno z mého HTC Desire 500 pomocí Tapatalk
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

Reklama
Uživatelský avatar
ElMudo
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 104
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod ElMudo » 27 lis 2013 13:50

Souhlasím

pikachu_11
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod pikachu_11 » 27 lis 2013 13:54

Já s tím nesouhlasím. Tapatalk už má i verzi zdarma a je méně náročný na data než mobilní verze webu.

Odesláno z mojí Xperie mini přes Tapatalk
MB: GigabyteGA-Z87-HD3
CPU: Intel Core i5-4440s
GPU: Gigabyte GeForce GTX 660 2GB
RAM: Kingston HyperX 2 x 4GB
HDD: 1TB
Case: Zalman Z9 U3

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Martab » 27 lis 2013 13:55

Jo a ještě jsem zapomněl, Tapatalk umí upozornit když přijde zpráva... což je taky celkem dobrá vlastnost, která se leckdy může hodit.

Odesláno z mého HTC Desire 500 pomocí Tapatalk
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Žbeky » 27 lis 2013 14:06

TT nějaký pátek placený není. Neberte si to nikdo osobně, ale od těch, kdo TT nepoužívají, beru informační hodnotu jejich vyjádření jako prakticky nulovou. Je jasné, že když něco nepoužívám, i když mám tu možnost, bude mi podpora dané funkce ukradená. Za sebe můžu třeba říct, že zrušením podpory tapatalku bych sem asi přes mobil přestal přistupovat. Mám v něm uložené účty na asi 5 fór a na rovinu jsem líný řešit jedno odděleně. Stejně tak spousta uživatelů TT používá kvůli nižšímu datovému přenosu, který je obří výhodou se současnými FUP limity. Dále umožňuje push notifikace o vybraných událostech jako třeba příchozí zpráva nebo nový příspěvek v odebíraném tématu.
Rád uvedl svůj názor k jednotlivým "nevýhodám":

bezpečnost: TT je kódem třetí strany, nad kterým nemáme žádnou kontrolu. Už v minulosti se ukázalo, že stačí jen neúplné instrukce pro update TapaTalk, aby nám to způsobilo dlouhodobé (a nahodilé) problémy se stabilitou fóra vedoucí v několika tisícíkorunové finanční škody - nepopírám, leč problémy jsou už vyřešené (i když je pár věcí jako například odeslaná pošta nebo notifikace, které se částečně nebo zcela znefunkčnily)
reklama TT: obří TT banner, který se zobrazí všem uživatelům, kteří poprvé navštíví PC-HELP přes mobil - Lze odstranit - http://www.simplemachines.org/community ... c=508947.0
naše reklama: nemáme možnost přes TT zobrazovat naši reklamu - Co vím, TT umožňuje banner v aplikaci s reklamou. Na druhou stranu lidi TT používají právě proto, že tam reklamy nejsou
obtěžování hláškou o existenci TT ve fóru: zobrazuje se uživatelům, kteří TT ještě v mobilu nemají a chodí k nám na web - Nevidím rozdíl s bodem č. 2
statistiky návštěvnosti: přístupy přes Tapatalk se nezaznamenávají do GA ani toplist.cz statistik....máme tak zkreslený pohled na to, přes jaká zařízení je k nám přistupováno, v jakém počtu uživatelů atd. a v celkových statistikách tito uživatelé chybí - Uznávám
speciální úpravy phpBB: jakýkoliv MOD, který tu máme nainstalován nad rámec standardní phpBB v Tapatalk chybí - je tím např. ikona "fajfky" pro označování vyřešených témat, výpis našich článků, výpis nejnovějších témat, galerie, anti-double mod atd. - Galerie a články jsou podle mě při mobilním přístupu nepodstatné. Nejnovější témata vypsat lze. Uznávám chybějící fajku a anti-double
placené řešení: TT stále v mnoha situacích zůstává placenou aplikací. Uživatelé přistupující přes mobil si tak musejí za pohodlí zaplatit...a peníze putují vývojářům TapaTalku - Tapatalk je program zdarma. Placená verze přidává navíc jen editor obrázků a tabletové zobrazení - nic, co by bránilo využívání bezplatné verze


Nebráním se mobilnímu stylu, určitě se najde spousta lidí, kteří jej budou využívat. Určitě bych ale nechal zároveň podporu Tapatalku. Nic nebrání jejich vzájemné koexistenci a uživatelé mají možnost výběru
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod akem » 27 lis 2013 14:35

FUP limit je to posledni co resim... Dnes kdy jsou dostupne tarify za par kacek s 3GB nebo okolo 500,- Kc za 30GB

Ale s ostatnim souhlasim

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Žbeky » 27 lis 2013 14:36

akem: Ukaž mi prosím mobilní tarif s 30GB internetu za 500Kč. Jestli najdeš, okamžitě přecházím
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Denis V.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 992
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Denis V. » 27 lis 2013 14:39

Plně souhlasím s Žbekym

Odesláno z mého GT-I9070

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod wattmetr » 27 lis 2013 14:41

Nepoužívám Tapatalk, takže bych se neměl vyjadřovat. Ale nedá mi, abych nevyjádřil plnou podporu názoru Žbekyho, který myslím vcelku vyčerpávajícím způsobem (v rámci možností) shrnul pro a proti a poté, co toto vlákno od začátku sleduji, přikláněl bych se k použití obou způsobů, tedy ponechat Tapatalk a přidat mobilní styl. Pokud to nebude fórum nadměrně zatěžovat -jakože nejspíš ne - bude to nejrozumější řešení.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod akem » 27 lis 2013 14:42

dokonce za 399,- a neomezenej za 599,- bez závazku :D

https://plus4u.net/cz/p4u-mobile.html
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod Rewqa » 27 lis 2013 15:04

Žbeky píše:TT nějaký pátek placený není. Neberte si to nikdo osobně, ale od těch, kdo TT nepoužívají, beru informační hodnotu jejich vyjádření jako prakticky nulovou. Je jasné, že když něco nepoužívám, i když mám tu možnost, bude mi podpora dané funkce ukradená.


Nezlob se na mě, ale co je tohle za názor? :huh: Některým uživatelům (i mě) zas třeba nevyhovuje kvůli pohodlné návštěvě fóra si instalovat do telefonu aplikaci (i když je zadarmo), když můžu na pc-help přistupovat normálně přes prohlížeč. A argument ohledně mobilních dat snad ani nelze brát v potaz, rozdíl tam podle mě bude zanedbatelnej.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení Tapatalku, nasazení mobilního stylu

Příspěvekod ITCrowd » 27 lis 2013 15:14

Já jsem pro mobilní verzi.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Redmi 9C - zrušení ověření Google účtu
    od Karrex » 16 kvě 2023 16:21 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    1768
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 18:08
  • paypal zruseni učtu - zablokovana simka
    od p3v4x » 02 říj 2023 20:16 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    15
    6974
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 19:18

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti