Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Jaký na to máte názor?

Chci to.
38
79%
Nechci to.
10
21%
 
Celkem hlasů: 48

Maxard99
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: únor 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod Maxard99 » 20 úno 2014 13:12

TUX:
Mám návrh, mimo téma, ale spousta lidí by to možná ocenila.
Co do TOP60 dávat jen vybraný fóra? Že by tam automaticky nespadalo úplně všechno, ale jen to co si uživatel vybere. Víceméně by to vyřešilo tenhle problém, kdo chce radit s hrama tak si odběr herního fóra zatrhne, kdo ne tak ne. Pokud by to bylo technicky možný (otázka na Ltb), tak si myslím že by to bylo docela fajn.

S tím plně souhlasím. Něco mě nezajímá, tak to nechci-například chci odebírat jen programování,hry, a nebo celou sekci software.
Mnoho uživatelů by to možná ocenilo.
Naposledy upravil(a) Ltb dne 20 úno 2014 16:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: změna nadpisu

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 13:16

Pokud vím pak ta možnost odebírat co chci a nevídat co nechci tu je.

TOP bych nechal jak je, aby to bylo otevřené všem příchozím uživatelům. Beztak jich polovina neví kam příspěvek zařadit a pokud by něco bylo skryto, byl by v tom větší guláš než nyní.

Maxard99
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: únor 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod Maxard99 » 20 úno 2014 13:18

Není

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod Myloš » 20 úno 2014 14:23

Mně by se to moc líbilo.

Blue Spirit píše:TOP bych nechal jak je, aby to bylo otevřené všem příchozím uživatelům.
Ale tak to přece není. Jestli jsem to pochopil správně, tak jde o personalizaci – každý si sám pro sebe nastaví, jaké sekce se mu po přihlášení budou/nebudou v TOP zobrazovat. Pokud si sám sobě nic nezměníš, zůstane ti TOP tak, jak je doposud.
A vybrané sekce by nebyly skryté, nýbrž by se jen a pouze v TOP nezobrazovaly příspěvky z nich. Například – podílím se na moderování celého PC-HELP, ale do sekce HJT nezasahuji, tam je dost povolaných, kteří si to obhospodaří. Proto bych vítal, kdyby se mi příspěvky z HJT nezobrazovaly v TOP; a pokud bych opravdu chtěl, mohl bych se tam přímo podívat.
O to víc lidi, kteří rozumí například dobře Windows a internetu, ale o hardwaru, programování, antivirech a grafice nevědí tolik, aby si troufli radit – jestliže mají dobrou vůli věnovat fóru svými radami čas, jistě by jim přišlo vhod, kdyby se v TOP zobrazovaly příspěvky výhradně z těch sekcí, na které si troufají.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 14:28

Ale tak to přece není. Jestli jsem to pochopil správně, tak jde o personalizaci – každý si sám pro sebe nastaví, jaké sekce se mu po přihlášení budou/nebudou v TOP zobrazovat. Pokud si sám sobě nic nezměníš, zůstane ti TOP tak, jak je doposud.


Aha, špatně jsem to pochopil.

Uživatelský avatar
tomasosi
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2567
Registrován: únor 12
Bydliště: Nymburk
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod tomasosi » 20 úno 2014 15:15

Taky by se mi to líbilo :) Bylo by to tu i pro nás hned přehlednější. A každý by si vybral svojí sekci ve které je zběhlí a dokáže radit.
CPU: Intel core 2 Quad Q9550 2,83ghz @ 3,61ghz chladič Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2
GPU: Nvidia GeForce GTX 650ti OC 1gb Gigabyte
RAM: 6gb DDR2 1066mhz
HDD: Seagate Barracuda 500gb Sata 6gb/s
Zdroj: Eurocase PFC 400w ( chystá se upgrade )

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 15:20

Ale to není jenom o tom, kde můžeš poradit, to jsou informace a je dobré číst i něco čemu "nerozumím". :-)

Posunou se o řádek nebo dva níže je složité?

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod Myloš » 20 úno 2014 15:24

Nemusí jít jenom o rady. Jak už jsem psal, příspěvky z HJT, které nečtu, mi zabírají v TOP zbytečně místo.
A kdybych nemoderoval, třeba bych úplně vyřadil sekci hry, protože současné hry opravdu nesleduji a o těch starých se bavit nepotřebuji. Spousta Windowsářů si vyřadí příspěvky o Linuxu. Atd.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 15:28

Tak jsem asi opravdu natvrdlej, já si zaroluji o řádek níž a čtu co chci. Co tedy nechápu?

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod akem » 20 úno 2014 15:29

BS mě by se to líbilo také... Možnost volby zobrazení je přeci v pohodě... a je to jen na mě co chci číst... kolikrát přijdu po dlouhém dnu v práci a skoro na celé stránce v TOP60 je oranžovej Orcus nebo Žbeky nebo někdo jiný ze sekce HJT (tím se proti nim neobořuju, jen konstauju, protože je to záslužná činnost) a pak musím buď hledat v mezírkách nebo přímo lézt do sekce... takhle bych si nastavil třeba 5 sekcí o které mám zájem a hotovo
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

Uživatelský avatar
tomasosi
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2567
Registrován: únor 12
Bydliště: Nymburk
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod tomasosi » 20 úno 2014 15:31

Podle mě si někde "zaškrtáme" jaké témata chceme a nechceme zobrazovat. Toť vše...?
Akem: Přesně,,
CPU: Intel core 2 Quad Q9550 2,83ghz @ 3,61ghz chladič Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2
GPU: Nvidia GeForce GTX 650ti OC 1gb Gigabyte
RAM: 6gb DDR2 1066mhz
HDD: Seagate Barracuda 500gb Sata 6gb/s
Zdroj: Eurocase PFC 400w ( chystá se upgrade )

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 15:33

Ano tak to chápu, jsem na tom stejně, ale hledání v mezírkách mi nevadí. Nebo si to rozkliknu celé.

Tomuhle
Podle mě si někde "zaškrtáme" jaké témata chceme a nechceme zobrazovat. Toť vše...?
Akem: Přesně,,
trošku rozumím, ale prostě si myslím že vynechat jiná témata není úplně dobře. Tečka.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Možnosť zrýchlenia downloadu
    od krakenus600 » 23 črc 2023 18:11 » v Sítě - hardware
    5
    1401
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:11

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 5 hostů