Mazání témat bez upozornění Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
iTerminator
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 132
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod iTerminator » 03 bře 2014 17:32

Nepřehánějme, máme tady dobrý tým zkušených a poctivých moderátorů.
... na co jsem se v Nette podíval a co by většina programátorů napsala špatně, to bylo správně, vzorově. - Jakub Vrána

Do SZ mi píšete zbytečně, neboť problémy řeším pouze v tématech.
Za radu je slušné poděkovat.
Važ si rady, práci za tebe neudělám.

Používej Google!

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod Ltb » 03 bře 2014 17:37

Dávám zámek do doby, než budu mít čas odpovědět. Jsem k tomu donucen vzhledem ke spamování této sekce, která je poslední dobou u některých uživatelů bohužel trochu v módě...

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod Pic » 03 bře 2014 18:27

Toto jsem včera vložil do uvedeného tématu:

Tux- založil jsi tady téma, které nemá s obsahem PC-help nic společného. Pokud chcete plkat o podobných debilních tématech přejděte třeba na Maxifórum. Tady to laskavě zafajfkni jako vyřešené. Jinak budu takováto témata mazat.

Nikdo nereagoval, takže jsem téma přesunul do odpadu a nastavil fajfkou jako vyřešené.

Jinak, pokud se jedná o mne, tak podobná témata budou následovat, protože to skutečně přesahuje rozumnou míru. Bohužel nejsem zde trvala, takže pokud to budou ostatní moderátoři tolerovat není má vina. Pokud Ltb rozhodne, že jsem rozhodl špatně vezmu to na vědomí. Jinak na podobné diskuze je tady již uvedené přidružené fórum. Jinak na žádné SZ k tomuto nebudu reagovat a budu je rovnou mazat.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod mmmartin » 03 bře 2014 19:40

Jestli se dobře pamatuju, nedávno se tady podobná situace řešila a výsledkem bylo rozhodnutí mazat (s ohledem na to, že se jedná o moderované fórum) bez varování všechna témata typu Proč bylo smazáno téma ..... , případně témata, pokoušející se vrátit do hry témata již v minulosti z nějakého důvodu uzamčená.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mazání témat bez upozornění  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 03 bře 2014 21:04

Snad jen pro vysvětlení - dali jsme s moderátory "hlavy dohromady" a dohodli se na odlišném přístupu k tématům, které jsou zcela "mimo mísu". Je mi to líto, ale musím konstatovat, že tvé téma do té skupiny spadá...

tux píše:Zdravim, čímdál častěji mě na internetu otravuje tohleto individuum, youtube mi to podstrkává jako doporučený videa, jeho otravný příspěvky vidím pod každým videem, no prostě je všude.


já bych možná nebyl tak přísný a dal pouze "fajfku" a odemknul k případné další diskuzi, ale to je můj úhel pohledu. Se zásahem Pice souhlasím, odpovídá tomu, co bylo dohodnuto.

Připojuji nicméně svoji omluvu, že toto pravidlo již aplikujeme, aniž bychom o něm předtím veřejně informovali. Ono to s těmito "OT tématy" bude ještě trochu jinak. Rádi bychom je dali trochu více do ústranní a naopak poskytli prostor těm PC tématům, kvůli kterým tu PC HELP vlastně je... Budu se snažit vše popsat co nejdříve, aby nevznikala takováto nedorozumění..


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti