Celý název (předmět) tématu se nezobrazí v dalších postech Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Celý název (předmět) tématu se nezobrazí v dalších postech

Příspěvekod Clorky » 04 říj 2014 22:42

Zdravím,
není to nic závažného, ale trošku mi to vadí. Občas se objeví nezvykle dlouhé názvy, které potom nejsou celé vyobrazené v dalších postech tématu.
Bez názvu.png


Ještě by mě zajímalo, zda-li by šlo udělat, že když změní moderátor/uživatel název (předmět) tématu, aby se změnil i předmět u odpovědi u dalších postů na ten nový.

Na tomhle obrázku jde vidět obojí, na co chci tak nějak upozornit. Jak říkám, není to nějaká velká chyba. Třeba je to záměrné, ale už delší dobu mi to vrtá hlavou. Za objasnění předem děkuji.
Bez názvu.png

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Celý název (předmět) tématu se nezobrazí v dalších poste

Příspěvekod Myloš » 04 říj 2014 23:45

Ony se nezobrazí celé proto, že má nadpis limit v počtu znaků a protože si odpověď přidá na začátek čtyři tři znaky („Re: “), tak je potom na konci o příslušný počet odpověď zkrácena. Nejsem si jistý, zda se to dá vůbec nějak „ošetřit“.

Pokud moderátor změní nadpis, tak je to zcela běžná editace příspěvku. Proto se to nijak nedotkne těch, které byly v době editace už napsané – to byly odpovědi na příspěvek ještě pod jeho původním titulkem.

Jestli na tohle existuje nějaká vychytávka, to netuším, snad bude vědět Ltb.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Celý název (předmět) tématu se nezobrazí v dalších poste

Příspěvekod Ltb » 16 říj 2014 23:18

Díky Myloši, přiznám se, že to s vloženým "Re: " mě původně vůbec nenapadlo. Je to tak :thumbup:

Clorky:
Osobně bych to neviděl jako problém - těch skutečně dlouhých názvů témat není příliš. O zvýšení kapacity pro názvy jsem se zajímal už dříve a bylo spojeno s úpravou databáze. Z bezpečnostních důvodů jsem se do toho nakonec nepouštěl a říkal jsem si, že si vystačíme s aktuální délkou...

To, že se neupraví nadpis v jednotlivých příspěvcích bych neviděl jako tragédii. Domnívám se, že klíčový je nadpis celého tématu - tedy nadpis v 1. příspěvku, který se zobrazuje v Topxx.

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Celý název (předmět) tématu se nezobrazí v dalších poste  Vyřešeno

Příspěvekod Clorky » 17 říj 2014 11:34

Jen mě zajímalo, jak to teda je. Moc děkuji Mylošovi za vysvětlení, tohle by mě nenapadlo! :thumbup:


Ltb: jistě, není to problém, jen mě to už párkrát zaskočilo. Myslel jsem, že se dá nastavit délka názvu v nastavení fóra, ale že je to až tak komplikované jsem netušil.

Téma tedy zamykám, děkuji oběma.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC nezobrazí obraz s jinou GPU
    od Lebedil » 04 lis 2023 16:23 » v Problémy s hardwarem
    5
    1101
    od Lebedil Zobrazit poslední příspěvek
    06 lis 2023 12:26

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host