Vyskakovací reklamy Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28576
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakovací reklamy

Příspěvekod Martab » 12 úno 2015 12:47

Jo, ale vzhledem k tomu, že se ty "vyskakovací" zobrazují ve všech třech oknech, co tu jsou, tak to je jako bych měl AdBlock zaplý stabilně...
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vyskakovací reklamy

Příspěvekod Ltb » 13 úno 2015 13:03

Reklama na webu je citlivé téma...jsem si toho vědom a také k němu takto přistupuji. Velice si vážím přístupu, který jsi tu Martabe popsal, že na našem fóru AdBlock vypínáš/nepoužíváš.

Ale k vyskakujícím reklamám....jak zde bylo správně napsáno, nejedná se o vyskakovací reklamy, ale o reklamy, které spouští ponechání kurzoru myši na ploše reklamy, po určitou dobu. Jak je jistě všem důvěrně známo, ve fóru používáme Adsense od Googlu. Reklamy se tak každému z nás zobrazují různě jiné, vždy podle toho, co Google algoritmus vyhodnotí za nejlepší.

Na úrovni administrace reklamy jsem schopen rozlišovat pouze tyto 2 skupiny:
- textový reklamní banner
- multimediální banner

Do skupiny "multimediální" spadají veškeré grafické bannery a rovněž i ty, které provedou nějakou akci, po najetí myši. BOHUŽEL nedokáži vyselektovat pouze ty, co dělají nějakou akci, nemohu je zakázat. Nicméně, z % pohledu činí tyto reklamy méně jak 4% zobrazení...tedy, nejedná se o nijak zvlášť masovou záležitost.

Závěrem bych měl dodat, že sám z tohoto typu reklamy nemám radost a raději bych ho nezobrazoval, bohužel mi to aktuální administrační nástroj nedovoluje.

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28576
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vyskakovací reklamy  Vyřešeno

Příspěvekod Martab » 14 úno 2015 15:46

Jo děkuji za vyjádření. Už jsem zjistil, že mi to dělá tím, že kliknu na téma sroluju dolů a tím, že nechám myš, tam kde byla, tak se aktivuje ta reklama a tím mne v půlce čtení příspěvku vyskočí reklama. Takže je to blbá shoda okolností a mých návyků :-(, prostě se budu muset akorát naučit odjet myší na kraj stránky a bude to OK :D
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vyskakovací reklamy

Příspěvekod IDVert3X » 14 úno 2015 16:09

Adys301 píše:A na to asi naráží, má nějaký AdBlock. Já si ho na nějakých stránkách nevypínám, majitel té stránky aspoň dostane nějaké peníze. I když teď si nejsem jistý, jestli se u těchto reklam platí za kliknutí nebo pouhé zobrazení...

Platí sa iba za kliknutie (pri Google Adsense).
Ja mám AdBlock zapnutý všade, mnoho-krát sa stretnem s tým, že stránka pomocou JavaScriptu zablokuje obsah, keď detekuje AdBlock, stačilo spraviť malú modfikáciu adblocku a už to nemajú ako zistiť ;)

Takže je zbytočné nechávať to zapnuté napr. tu na PC-Helpe, keď vo výsledku z toho LTB nič nemá a teba otravujú reklamy. Ja už si prehliadanie bez adblocku neviem predstaviť.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vyskakovací reklamy

Příspěvekod guest » 14 úno 2015 16:23

Já to nijak neblokuju, také to na mne občas vybaflo když jsem tam zapomněl myš, ale už jsem se to naučil a nepřekáží mi to. :-)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vyskakovací reklamy

Příspěvekod Ltb » 15 úno 2015 13:46

RedMasterSK píše:Platí sa iba za kliknutie (pri Google Adsense).
Ja mám AdBlock zapnutý všade, mnoho-krát sa stretnem s tým, že stránka pomocou JavaScriptu zablokuje obsah, keď detekuje AdBlock, stačilo spraviť malú modfikáciu adblocku a už to nemajú ako zistiť ;)

Takže je zbytočné nechávať to zapnuté napr. tu na PC-Helpe, keď vo výsledku z toho LTB nič nemá a teba otravujú reklamy. Ja už si prehliadanie bez adblocku neviem predstaviť.

To je samozrejme nesmysl. To jestli ma provozovatel webu penize za kliknuti nebo zobrazeni se ridi typem kampane...takze nabadat uzivatele k pouzivani AdBlocku, ze je to jedno, je zcestne...a radeji ponecham bez komentare tve vychloubani se, jak ze jsi nad provozovateli webu "vyzral".... :wtf:


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti