Bezpohlavní účastníci II. Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Bezpohlavní účastníci II.  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 26 pro 2008 21:08

Docela jste mne doběhli když jsem odpovídal a Vy mezitím to fórum zamkli. Nebudu to víc rozepisovat, nicméně si myslím že Pic má pravdu a Vousáč tu debatu zavedl někam jinam. Identifikovat se jako žena anebo muž mi přijde správné.

//LTB: uzamknutí nebylo bezúčelu, jen jsme chtěli zabránit zbytečným tahanicím, jde spíše o hloupost, drobný detail...necheme, aby se nám uživatelé mezi sebou hádali. Nebudu to mazat, ale označuji jako vyřešené a prosím nechme to všichni být 8) hezký večer...

Reklama
Uživatelský avatar
Vousáč
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bezpohlavní účastníci II.

Příspěvekod Vousáč » 26 pro 2008 21:11

Musím se bránit Já měl pouze a jedině jiný názor to ostatní s toho udělali spam - tohle je fakt. nic víc nic míň
ps: vina není na mé straně.
Vzájemná výpomoc je k nezaplacení
Mám rád svobodu slova - co je lidem nepochopitelné nesouvisí z Bohem ale s lidskou Tupostí.
Jedna rada: když to nevíš jistě - nepiš - následky mohou být nenávratné nebo neopravitelné.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Bezpohlavní účastníci II.

Příspěvekod guest » 26 pro 2008 21:20

Vousáči, nemyslím si že by ses musel bránit - není čemu.
Ta identifikace je opravdu dobrá a pokud jde o tu zbytečnou diskuzi okolo tak i trochu důležitá. Nevím jak ty, ale já rád vím s kým komunikuji a tomu se i přizpůsobím. Není to nic o nějaké svobodě a blala, je to jen o tom jak se chceme před dalšími účastníky fóra prezentovat, anebo identifikovat.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host