Uložení stránek ve Firefoxu

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Uložení stránek ve Firefoxu

Příspěvekod liborek » 09 pro 2006 22:12

Už jsem na to tak okrajově narazil,ale chtěl bych to nějak řešit.V Exploreru když jsem si uložil celou stránku tak jsem měl jen jeden soubor,ale ve Firefoxu mám/pokud chci uložit celo stránku/dva :-( To mě dost rozčiluje a když jich mám někde víc ,pokaždý začnu uvažovat jestli nemám jít zpátky k Exploleru.Rozčiluje mě to a je to hrozně nepřehledný.Nenmáte někdo radu jak to změnit?

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 10 pro 2006 13:48

A co takhle hledat? Už jsi zkoušel?
http://jyxo.cz/s?stem=on&d=cz%40www.czilla.cz&s=mht

A zcela BTW – v Opeře lze MHT ukládat taky.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 10 pro 2006 15:46

tak jsem tam našel co by se hodilo.Jenže mi to nejde nainstalovat :-( :-( Z anglických stránek https://addons.mozilla.org/firefox/212/ mě to jde ale z těch českých lokalizovaných ani ň.Zkoušel jsem i jiné aktualizace ,ale ani jedna :evil: Teď jsem si nainstaloval tu angl.verzi,ale jsem z toho úplně blybý a nic neuložím!Nějaký soubor MMF.Kouknu jestli někde není návod.Jinak půjdu po delší době zpět na Exploler.Tam to bylo v pohodě.nejen kvůli tomuhle,ale je toho víc.Např.v novější verzi/u/je to na jinším tématu/se mi pomalej načšítají stránky aj.

Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 10 pro 2006 16:14

Ulož si to rozšíření na disk bude to mít příponu mozillaarchiveformat-0.6.3.cs-CZ.xpi otevři si ten archiv a je tam soubor install.rdf Ten otevři a přepiš u položky <em:maxVersion>1.5.0.*</em:maxVersion> na tvar<em:maxVersion>2.0.*</em:maxVersion> a ulož změnu.
<!-- Target Application this extension can install into,
with minimum and maximum supported versions. -->
<!-- Firefox -->
<em:targetApplication>
<Description>
<em:id>{ec8030f7-c20a-464f-9b0e-13a3a9e97384}</em:id>
<em:minVersion>1.5</em:minVersion>
<em:maxVersion>1.5.0.*</em:maxVersion>
</Description>
</em:targetApplication>
a mělo by to jít nainstalovat. Nainstaluješ to pak tak že dáš Otevřít soubor... najdeš kde ho máš dáš otevřít a otevře se ti instalátor a nainstaluješ to.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 10 pro 2006 17:01

já mám ale Firefox 1.5.0.8.A jsem to rozbalil a napsal jsem to tam/zkoušel jsem obojí 2.0 i tu druhou.Když to ale přepíšu,jak to mám nainstalovat?Navíc to neřeší,že mě z těch českých stránek nejede ani jedno!!!

Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 10 pro 2006 18:41

No já myslel jak jsi psal ve vedlejším příspěvku že jsi nedávno provedl update Fx tak sem myslel že jsi šel na verzi 2. Když si ten soubor install.rdf rozbalíš provedeš v něm tu změnu tak musíš ten soubor nahrát zpátky do toho archivu mozillaarchiveformat-0.6.3.cs-CZ.xpi. Pak jen spustíš Firefox a dáš Soubor -> Otevřít soubor... (Ctrl+O) najdeš si kde máš uložený ten soubor (mozillaarchiveformat-0.6.3.cs-CZ.xpi) a dáš tlačítko Otevřít. Pak už se ti spustí přímo instalátor jako by si ho instaloval přímo ze stránek. (ale asi budeš muset před tím nejdříve odebrat tu anglickou verzi).

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 10 pro 2006 20:33

Jo dík.Já jsem si mysle,že jsi si myslel :D :D :D /to je věta/,že tam mám dvojku,ale někde psali,že je nic moc tak jsem sice updatoval,ale já měl ještě starší.Tak dík s tím souborem,zkusím to tak udělat,ale nevím,nevím,že by tam byly všechny přídavky tak blbě.Opravdu mě nejde ani jeden.To je divný.O pět minut později :D Tak jsem to přepsal na tu moji verzi/přidal jsem tam tu osmičku a funguje to :smile: Ikdyž program stojí za prd.Uložím sice do archivu,ale je to zdlouhavý.Musím uložit,pak otevřít archiv,přejmenovat a mám tam složku vekteré jsou ty samé soubory.Jednodušší je dát uložit celo stránky a soubory si hodit do složky se jménem stránky a mám to samý! :? Nechápu ale,když jsem to stahoval přímo na tu moji verzi :mad: Ach jo firefox :evil: ještě jsem zkusil nainstalovat Bookmark backup a když to stáhnu k sobě tak to funguje :smile: Ale z těch stránek přímo ne.Ještě jednou dík za radu.Kde vy lidi na to chodíte :shock:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    2788
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů