Blokování prohlížečů

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Blokování prohlížečů

Příspěvekod Robertekoo » 05 led 2007 14:11

Tak jsem tu opět a opět mám problém s netem....předtím jak mi to pořád padalo...no tak nevím proč ale pomohlo mi když jsem v casu zkontroloval připevnění všech káblíků a karet...a ted mám zase další problém..blbnou mi prohlížeče.....mám Mozzilu + rezervní IE..no a po čase mi jednoduše jakobych nereaguje kliknu myškou na odkaz a nic kliknu do oblíbených na odkaz a nic..napíšu adresu dám enter a to kolečko vpravo nahoře se jen jakoby jednou otočí a konec..když to odentruji tak 10krát tak se to pak chytne...no a explorer to samé...hodí mi to to klasické že s nelze připojit..no ale net mi jede, protože normálně stahuji přes Bitspirit a jede mi icq..a rychlostí to není...protože ikdyž třeba nestahuji a nemám icq, ak mi to jednoduše taky začne dělat....že by nějaký vir nebo spam?? Používám jen Avast ten 4.7 a něco - proffesional :bigups:

Reklama
Uživatelský avatar
(CZ)Tomidlo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: leden 07
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod (CZ)Tomidlo » 06 led 2007 17:27

V Obsahu fora najdes HijackThis je tam odkaz na stahnuti a obsluhu tohoto programku.
Log pak kluci zkontroluji a reknou ti jestli je to nejaky vir.
Často chybující komponenta počítače je ta, co sedi za klávesnicí

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 07 led 2007 21:06

Tady je log..snad Vám to někomu něco řekne :roll:

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 21:01:34, on 7.1.2007
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Norton Utilities\SYSDOC32.EXE
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
C:\Program Files\Norton Utilities\NPROTECT.EXE
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\Program Files\Speed Disk\nopdb.exe
C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\BitSpirit\BitSpirit.exe
E:\Instal\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://google.icq.com/search/search_frame.php
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://google.icq.com
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd
O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033
O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - Global Startup: Norton System Doctor.lnk = C:\Program Files\Norton Utilities\SYSDOC32.EXE
O8 - Extra context menu item: Download All Files by HiDownload - C:\Program Files\HiDownload\HDGetAll.htm
O8 - Extra context menu item: Download by HiDownload - C:\Program Files\HiDownload\HDGet.htm
O8 - Extra context menu item: Download Using &BitSpirit - C:\Program Files\BitSpirit\bsurl.htm
O8 - Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe
O9 - Extra button: HiDownload - {F4FBA929-A891-492C-A0F6-5C79CC4F1742} - C:\Program Files\HiDownload\hidownload.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O16 - DPF: {4E330863-6A11-11D0-BFD8-006097237877} (InstallFromTheWeb ActiveX Control) - http://tw.msi.com.tw/autobios/client/iftwclix.cab
O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: Norton Unerase Protection (NProtectService) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton Utilities\NPROTECT.EXE
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O23 - Service: Speed Disk service - Symantec Corporation - C:\Program Files\Speed Disk\nopdb.exe
O23 - Service: Ulead Burning Helper (UleadBurningHelper) - Ulead Systems, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 11 led 2007 17:15

Nikdo nic??? :bigups:

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 11 led 2007 17:28

Nejsem odborník na analýzu výpisu z HijackThis, ale nevidím tam nic podezřelého. Snad bych se podíval jenom na řádek

O16 - DPF: {4E330863-6A11-11D0-BFD8-006097237877} (InstallFromTheWeb ActiveX Control) - http://tw.msi.com.tw/autobios/client/iftwclix.cab

je to prvek ActiveX a ten může dělat někdy problémy. Nevím to ale určitě, to ti píšu jenom proto, že se zatím nikdo na tvoji prosbu neozval. Ber to proto s rezervou.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 11 led 2007 17:45

je to v pořádku.

fixni zbytečnost
O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

nainstaluj firewall!
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?t=65 ... b226c523ee

a antispyware-třeba Spybot S&D nebo Spyware Terminator-oba stahuj.cz

ten Norton tam dělá co?

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 12 led 2007 13:46

No ono já mám okna dané asi tak měsíc zpátky tak moc zasviněné t být nemůže ale s tím padáním prohlížečů..to jsem fakt marný...stahování přes bitspirit jede ok ale prostě prohlížeče ne - jakoby nebyl přihlášený na net..je to vždycky tak po půl hodince serfování, bud to nefungue vůbec nebo to je pomalejší než klasický modem.... Už fakt nevím co s tím...jediné co mě napadá je nějaký spam nebo vir..nevím no :bigups:
Firewall nemám žádný....a antyspyware taky ne...ale dám je tam...mám tam Norton Utilities....používám to kvůli windoctora a disk doktora....no mám toti asi toho mého WD 80GB trochu zničeného...protože je děsně pomalý a hodně hrabe než něco udělá ikdyž jsem ho už komplertně smazal a přeformátoval

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 12 led 2007 15:15

Jak jsi vůbec připojen na net?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 12 led 2007 16:20

Přes UPC - 2,5MB/S....připojení asi přes modem?? Mám tu černou krabičku na stole to bude modem ne?

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 12 led 2007 21:24

Ani modem není bez poruch. Mám jiné připojení a měl jsem problémy, které právě modem způsoboval. Vyřešila to až výměna.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 13 led 2007 19:48

Tak jsem tam dal to Kerio a zdá se že všew je zatím v poho..až na stránku warforum.cz...to mi dělá problémy ale nevím jestli to není tou stránkou..blbne to někomu taky?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    2800
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů