Otevření zástupce

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Stocky
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Otevření zástupce

Příspěvekod Stocky » 10 kvě 2007 09:15

Ahoj, mám dotaz ohledně otvření zástupce internetové adresy v novém okně. Nyní mám situaci takovou, že pokud mám otevřeno třeba 5 IE oken, a chci otevřít zástupce, který je na ploše, automaticky se otvře do jednoho z těch 5 IE oken. Můžete poradit? Tedy pokud jsem to napsal srozumitelně. Díky

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 kvě 2007 12:31

Nevím jak IE a le ve firefoxu si otevřu nejprve novou čistou záložku Ctrl + T pak minimalizuji a rozklikávám zástupce. Načte se do té nově otevřené záložky. Možná je to pro tebe řehol ale změna prohlížeče by asi nebyla k zahození.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Stocky
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Stocky » 10 kvě 2007 13:52

Já vím, doma taky používám firefox :D ,takže u něj to umím. Ale v práci máme IE6 a tam nevím jak na to. řeba v IE7 to jde taky do těch panelů, ale ten nám tady nenainstalujou, natož pak firefox :mad:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 kvě 2007 14:14

Tak včil si rozumime Ctrl + N nové okno minimalizace klik na zástupce před klikem máš dvě stejná okna po kliku na zástupce jedno původní druhé z odkazem ze zástupce. Vetšinou se nové načte vždy do posledního aktivního okna IE6.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Stocky
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Stocky » 11 kvě 2007 19:29

Tenhle způsob jsem taky zkoušel. Problém je, že zástupce na ploše se otevře do okna starého a ne nového. Jde mi o to, když mám otevřené třeba 3 okna, a otevřu zástupce, tak ten se otevře do jednoho z těch starých. Nevím jestli není třeba změnit nějaký parametr u toho zástupce. Jen nevím jaký :cry:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 11 kvě 2007 21:07

No u tří oken si nejsem jist ale u dvou je to jedno protože máš otevřenou kopii toho prvního je prakticky jedno kam se otevře.
Jinak zkus toho zástupce nakopírovat do složky oblíbené myslím že odtud spouštěné se otvírá do nového okna. Jak říkám už v tom trochu plavu a když se něco nepovede hojně používám tlačítko zpět jen je to k nasr.. když mám rozepsaný příspěvek to se mi to vrátí čisté.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Stocky
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Stocky » 16 kvě 2007 07:02

Tak jsem zkusil nakopírovat zástupce do oblíbených. Otevře se doto samého, do nového nee. No nevadí. Ale díky za pomoc.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Skript na vytvoreni zastupce slozky
    od ajr » 01 úno 2024 21:21 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    744
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    02 úno 2024 08:36
  • co je potřeba pro otevření krámu s výpočetní technikou
    od souky5 » 02 lis 2023 19:24 » v Reklamace a zákony
    29
    11327
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    01 pro 2023 10:23
  • Nastavení zabezpečení internetu zabránilo v otevření jednoho nebo více souborů Příloha(y)
    od magnator » 06 čer 2023 10:23 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1973
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    06 čer 2023 21:22

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů