Stránka 1 z 1

Nejde nainstalovat chrome.

Napsal: 07 čer 2015 13:16
od michal95147
Ahoj,

momentálně používám IE11 a dnes jsem chtěl stáhnout google chrome. Všechno v pohodě, potvrdím UAC, ukáže se připravit ke startu a potom samotná hláška:

"Instalace se nezdařila. Instalační program aplikace Google Chrome se nespustil"

Neví někdo ?

Re: Nejde nainstalovat chrome.

Napsal: 07 čer 2015 17:16
od x-rated
a copak je to za systém? čistej nebo nějaká předinstalovaná slátanina? :?

Re: Nejde nainstalovat chrome.

Napsal: 07 čer 2015 19:04
od michal95147
Je to Windows 7. Myslíš, že mám potřebu stahovat si nelegální OS z ulož to ? :D Samo, že je čistej.

Chtěl jsem zakázat automatické aktualizace chrome a někde psali, že to zakážu, když vymažu složku Update. Tak jsem to udělal a od té doby nejde Chrome nainstalovat ani přeinstalovat :) .

Když tak, aktualizace jsem chtěl zakázat, abych si mohl stáhnut starší verzi chrome, kvůli Web Playeru, ale to je jedno.

Neví někdo ?

Re: Nejde nainstalovat chrome.

Napsal: 07 čer 2015 20:27
od rangers
No pokud jsi jen odstranil složku v program files, tak bude třeba prvně řádně Chrome odinstalovat a hlavně vyčistit registry.

Re: Nejde nainstalovat chrome.

Napsal: 07 čer 2015 22:31
od x-rated
michal95147 píše:Je to Windows 7. Myslíš, že mám potřebu stahovat si nelegální OS z ulož to ? :D Samo, že je čistej.
Chtěl jsem zakázat automatické aktualizace chrome a někde psali...

neptal sem se na to, jestli máš systém legálně nebo ne, ale jestli je to čistej systém od mrkvosoftu nebo nějaká slátanina od aceru, asusu, lenova, jánevimčehovšeho, ale to už je teď jedno
když sis ten chrome zprasil sám (navíc za účelem vypnutí aktualizací, tedy zase zprasení), tak nechápu, co si stěžuješ - svýho si docílil, dobře sis to vlastní blbostí rozmrvil, taková násilná likvidace jakejchkoliv součástí programu nebo aktualizací je čirá a neospravedlnitelná blbost
nechal bych tě to všechno naformátovat a instalovat pořád dokola, dokud nepřijdeš k rozumu 8)