Banalita s IE

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 19 dub 2005 13:19

Tak jsem zjistil, že jsem vás tu malinko mystifikoval :? I ve WinXP SP2 je problém stejný - zkusil jsem si stáhnout .zip soubor a docílil jsem toho samého. Někde to určitě půjde zrušit, ten už jenom kde ;)

SP2 bych přesto doporučoval instalovat, surfovat po netu s MSIE SP1 a nižší nemusí být zrovinka to nejlepší a je jen otázkou času, kdy chytíš nějaký ten hijack..

S instalací SP2 už jsem zažil ledacos 8) Většinou nevíš ani že SP2 instaluješ, ovšem když se něco "podělá", tak to stojí za to :shock:
Rimms

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 19 dub 2005 13:35

Tak jo, odzkoušeno - mám řešení 8)

Nástroje >> Možnosti složky >> Typy souborů >> Najdeš požadovaný typ >> Upřesnit >> Zkontrolovat zatržení položky "Potvrzovat otevření po stažení": Je-li zatrhnutá, tak pouze potvrdit OK a mělo by to pomoct. Pokud zatrhnutá není, tak samozř. zatrhnout a potvrdit OK.

Pak už by se měl MSIE při nakliknutí souboru opět ptát..a pokud ne, tak zkusit tu volbu výše zatrhntou/zrušit/zatrhnout....no, znáte to, jak to chodí ve Windows.
Rimms

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 19 dub 2005 17:05

Ehm ... nechci si připadat jako debil, ale asi je to tak :D

Otevřu nějakou složku (protože jinde to nastavení těch "Typů souborů" nevidím) a pak ty nástroje ... najdu si ZIP soubor, ale jediné co tam je "změnit" nebo "obnovit" :? Ale proč tam není nic na zafajfknutí nevím :-(

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 dub 2005 18:06

Myslím že Rimmer měl na mysli tohle:
Obrázek

Jinak se tam dostaneš přes Ovládací panely->Možnosti složky, záložka Typy souborů, Najdeš ZIP (nejspíš úplně na konci), pak úplně dole tlačítko Upřesnit,... Nebo u tebe to vypadá jinak? Cože máš za OS? Tohle je WinXP+SP2

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 19 dub 2005 19:00

:smile: sem si oddychl ... jelikož tam tu možnost "upřesnit" po kliknutí na ZIP nemám, tak asi nesem debil :D ... vidím to na SP2 mno a pak se uvidí :smile: ... snad :? .. jinak mám WIN XP a SP1 myslím :D

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 dub 2005 19:23

Jestli není obrázek lepší jak tisíc slov :lol:. Tej instalace se neboj, jak už říkal Rimmer, chodit na net s nezáplatovaným systémem a IE je téměř sebevražda...

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 19 dub 2005 21:04

No dobře :smile: ... ale když sem kukal po webu, instalačka SP2 nikde ... hm? :D ... to je co :mad: a Win updade se zase něco nelíbí ... já už sem z toho blbý :D

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 19 dub 2005 23:49

No, tak koukám, že to tak jednoduché nebude.. Předpokládal jsem, že nastavení ve WinXP SP2 bude identické s tím, co je v WinXP SP1.

Nedá mi to, abych se nezeptal - tlačítko obnovit na typ souboru .zip jsi zkoušel?? Tenhle typ zaručeně funguje na SP2 a věřím tomu, že SP1 se bude řešit dost podobně..
Rimms

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 20 dub 2005 00:15

Myslím že nejjednodušší bude ten service pack nainstalovat :wink:
Špatně si hledal, přiznávám že je to u Microsoftu schovaný trošku víc, ale kdo hledá, ten najde :lol:: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=049c9dbe-3b8e-4f30-8245-9e368d3cdb5a


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů