Twitch se zasekává na Opere gx

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

jelenejigr
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: únor 20
Bydliště: Milovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Twitch se zasekává na Opere gx

Příspěvekod jelenejigr » 19 srp 2020 02:08

Dobrý den.
Před nedávnem jsem přešel na nový prohlížeč a to Opera gx. Všechno fungovalo hladce dokud jsem si nechtěl pustit Twitch. Na Mozille mi šlo sledovat streamy s kvalitou 1080p60 úplně v pohodě ale tady na Opere se mi stream na 1080p zasekává. Nevím proč se tak děje. Chtěl bych to nějak vyřešit jelikož Opera gx je jinak dobrý browser.

Reklama
Uživatelský avatar
Donator_HD
Level 2
Level 2
Příspěvky: 191
Registrován: říjen 18
Bydliště: Karlovarský Kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Twitch se zasekává na Opere gx

Příspěvekod Donator_HD » 19 srp 2020 02:44

Jdi do nastavení prohlížeče a zkus povolit nebo zrušit hardwarovou akceleraci, podle toho jak ti to pojede. Nebo si zkontroluj jestli nemáš omezený maximální využití procesoru/ramek když to ten prohlížeč nabízí. Buď potom přeinstalovat prohlížeč a nebo lepší komponenty, protože přecejen má Opera GX víc funkcí než mozilla a Twitch je náročnější na přehrání videa než YouTube.
CPU: AMD Ryzen 7 2700,RAM: HyperX Furry Black Series 2X8GB 2666MHz,GPU: SAPPHIRE Radeon RX 470 8GB Nitro+,MB: MSI TOMAHAWK B450 MAX,PSU: EVGA 650 GQ

jelenejigr
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: únor 20
Bydliště: Milovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Twitch se zasekává na Opere gx

Příspěvekod jelenejigr » 19 srp 2020 18:54

Donator_HD píše:Jdi do nastavení prohlížeče a zkus povolit nebo zrušit hardwarovou akceleraci, podle toho jak ti to pojede. Nebo si zkontroluj jestli nemáš omezený maximální využití procesoru/ramek když to ten prohlížeč nabízí. Buď potom přeinstalovat prohlížeč a nebo lepší komponenty, protože přecejen má Opera GX víc funkcí než mozilla a Twitch je náročnější na přehrání videa než YouTube.


Děkuji. Fungovalo to, velice jste mi pomohl. :-)

DeafTroll
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 21
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Twitch se zasekává na Opere gx

Příspěvekod DeafTroll » 17 úno 2021 23:02

Donator_HD píše:Jdi do nastavení prohlížeče a zkus povolit nebo zrušit hardwarovou akceleraci, podle toho jak ti to pojede.


Taky díky. Pomohlo vyřešit podobný problém se zasekáváním Twitche při 60 fps u Google Chrome, konkrétně vypnutím.

Joshua88
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: únor 21
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Twitch se zasekává na Opere gx

Příspěvekod Joshua88 » 21 úno 2021 14:03

Konečně jsem to vyřešil na starém ntb, protože jsem si myslel, že je to chyba spíše v něm: D


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti