Padání netu

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 17:52

Co ti nebožátko poradit? Sundej všechny programy, které nějakým způsobem komunikují přes síť , dej aktualizovat ovladače síťovky či modemu a uvidíš, jestli to padá. Potom dávej zpět ty programy (ale jen ty které potřebuješ) po jednom a kontroluj, který z nich je to způsobuje.
Nakoukni do Hlášení o chybách, jestli tam o tom něco není.

Reklama
Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 18:10

No já myslím těmi programi to nebude...protože jsem dal před tím čisté okna a padalo tzo i tak..ted jsem dal aktualizovat ovladač, a napsalo mi to že nelze dokončit, že není žádný lepší než mám....nemůže mít na to vliv zakázaná síťovka na desce? Protože mi totiž nejde nainstalovat ta na desce tak používám jen tu....no jsem z toho už vážně.... :cry: Před tím na té staré desce co jsem měl tak takové problémy nebyly, nejhorší je že nevím jestli je problém Hardwarový nebo Sofťácký......předtím mi to padalo akorát na té staré desce jednou a to bylo tím že byl vadný kábel...Ale tady pochybuju...myslím si spíše asi ten Softwareový problém..
No ted jsem musel 4xrestartovat comp než se mi podařilo tohle napsat....

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 18:24

Tak uvažuju, zkoušel jsi nainstalovat tu integrovanou síťovku a nešla, tak jsi dal externí - ovladače od té integrované jsi odinstaloval? Co když tam některé zůstaly a teď se ti hádají na kompu? Podívej se do Správce zařízení, jestli se tam někde neukazuje něco z té integrované.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 18:51

No tak když jsem instaloval okna předtím, tak jsem měl danou síťovku na desce a daný i kábel a během instalace mi to normál nahlásilo že jsem připojen a bylo tam malé nastavení, ted jsk jsem je přeinstal tak jsem nechal kábel v integrované a nehlásilo mi to nic, jak jsem nainstal ovladače, tak net nejel tak jsem tam dal zase tu síťovou kartu ale jak ji tam dám už do normál win a dám instalovat z kopie diskety co mám na hadru mi to hodí hlášku že sítovka není zapojená...tak musím přeinstal s tím že musí být zapojen i kábel a fičím an klasických ovladačích co mají win v sobě.. Tak nevím myslíte že to má nějaký vliv???
Jinak známí mi říká že to je vše chybou exploreru (nikoliv internet exploreru) a v registrech, že mu to dělalo něco podobného a že nad tím strávil 4 hodiny...No ale ten tu bohužel není, ab ypomohl je na druhé straně republiky.,.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 19:17

Napadlo mě vyzkoušet jiné ovladače....ale nemůžu na netu nic najít...mrkněte jestli něco nenajdete....Mám sítovku Micronet SP2500RS V3

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 19:29

Tak ovladače jsem už našel tak uvidíme...

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 19:36

Tak ani nové ovladače nepomohly....no já už jsem fakt v koncích... :mad:
Jinak jsem ještě zapoměl dodat, že když mi to spadne tak ty 2 počítače mi ukazují že nejsem připojen ale když na ně kliknu dvojklikem tam je napsané že jsem připojen...

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 19:39

A odinstaloval jsi napřed všechny staré - nemělo by tam nic zůstat.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 09 kvě 2006 19:58

A jak je mám odinstal?

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 20:18

Správce zařízení - Síťové adaptéry -> rozkliknout a na každý kliknout pravým myšítkem a dáš odinstalovat. Odeber všechno co v té záložce je.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 10 kvě 2006 07:12

No to jsem zkoušel a mám tam jen jednu sítovku ale nepomohlo to..bohužel no....odinstal jsem všechny programy co se napojují na net....a nic....no a myslíte že by bylo rozumné koupit novou síťovku? Že by to pomohlo? A že bych tedy investoval trochu více než nějaký Micronet za 150,- nebo kolik stála a koupil něco lepšího? Můžete nco doporučei ale zase za nějakou rozumnou cenu...ted beru úvěr na auto :D tak penízku bude méně...

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 kvě 2006 13:23

Mijája víš že su lama ale jak sem to prolít on má dvě síťovky vednu ve slotu a druhou integrovanou máš chlape tu integrovanou zakázanou když spouštíš tu ze slotu mám dojem že se ti hádá HW.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů