Padání netu

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 10 kvě 2006 13:36

Jeníčku, budíček!!!!! :D :bomb:

Tak uvažuju, zkoušel jsi nainstalovat tu integrovanou síťovku a nešla, tak jsi dal externí - ovladače od té integrované jsi odinstaloval? Co když tam některé zůstaly a teď se ti hádají na kompu? Podívej se do Správce zařízení, jestli se tam někde neukazuje něco z té integrované.


>>> O stránku dříve.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 kvě 2006 13:42

Mijája. Víš že strašně nerad čtu a strašně rád tě tu vidim a nějaký to probuzení s tebou ještě zvládnu. Prostě jak sem napsal sem to prolít.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 10 kvě 2006 15:56

No to je samozřejmost..zase taková lama nejsem..... :D To jsem vyzkoušel hned jako první...taky mi připadá že se mi něco hádá ale co?? Chlapi nejste tu někdo z Prahy? Já už na to opravdu nemám sílu... :oops:

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 11 kvě 2006 11:36

No jestli tedy už nikdo o ničem neví...tak mi prosím alespon poraďte síťovku...která by byla dobrá..jak už jsem psal před tím něco za rozumnou cenu..páč jinak se fakt picnu...zrychlili mi net a já ted nemůžu nic sosat kvůli takové pitomině...jian ted vezu hadr na víkend do karviné a budu ho kompletně formátovat..nejen c: ale i d:, potože ho mám děsně pomalý, jak něco otevírám nebo kopíruju se mi to často strašně zpomalý párkrát se i zahltí a kousne...no tak uvidíme no.. :?

Prkp
Level 2
Level 2
Příspěvky: 152
Registrován: únor 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ROUTER?

Příspěvekod Prkp » 11 kvě 2006 15:37

řešil jsem zde před nedávnem stejný problém. S mijajou jsme mi vyčistili PC po softwarové stránce do poslední šmouhy , ale nijak to nepomohlo. Problém se ukázal být v routeru. Prostě jsem si koupil nový a net šlape v kuse. Jestli máš router určitě to zkus

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 13 kvě 2006 09:58

Hups....co to je router? Já mám připojení přes modem přes UPC..ale nevím fakt co to je Router....jinak napadla mě jedna věc....není třeba na ten modem nainstalovat nějaké ovladače???

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 13 kvě 2006 10:03

Napadlo mě vyzkoušet jiné ovladače....ale nemůžu na netu nic najít...mrkněte jestli něco nenajdete....Mám sítovku Micronet SP2500RS V3


Tak ovladače jsem už našel tak uvidíme...

Hups....co to je router? Já mám připojení přes modem přes UPC..ale nevím fakt co to je Router....jinak napadla mě jedna věc....není třeba na ten modem nainstalovat nějaké ovladače???


Šmarjá panno, tak přes co vlastně jedeš a na co máš nainstalované ovadače?

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 13 kvě 2006 11:31

Zkus si taky resetovat router.Me tak pred mesicem padal net tak 3× za den,tak jsem cinknul na providera a ten mi poradil banalnost,vytahnout ze site router(modem) tak na 10min. a zas ho nahodit...mnoo a od ty doby mam pokoj.Zkus...uvidis
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 13 kvě 2006 21:39

No router je na více počítačů, ne? Já mám klasický modem motorola....prý poůže ten modem restartovat....tak nevím no....prý to je tím modemem..je tam prý nějaké malinké tlačítko reset..nemyslím vypínání..no zítra jedu domů tak reset zkusím....

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 15 kvě 2006 10:27

Tak jsem předěl opět win nic neinstaloval, nod nepo něco podobného, jen originál ovladače stáhnuté z netu a hned jsem zapnul net a za minutu mi to spadlo..tak to fakt nechápu..
Už jsem volal na UPC..prý mám vypnout modem z proudu an 3 minuty a pak zapnout..tak uvidíme...

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 15 kvě 2006 20:23

Tak nepomohlo ani vypojení...No já už fakt nevím, volal jsem na UPC a když jsem ji volal jak mi to nejelo tak oni mi tvrdili že jsem aktivní...tak v čem to může být? U mě nebo u nich?

seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 15 kvě 2006 23:00

mohl bys sem hodit obrazek ze spravce zarizeni? Prnt Scrn kdyz budes mit otevrenyho spravce zarizeni, pak to uloz treba v malovani a hod to sem.
:)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host