Stránka 1 z 1

Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*

Napsal: 02 lis 2010 21:25
od venda-100
Přeju pěkný podvečer.Mám takový né moc závažný problém,ale kdyby někdo poradil,tak by mi to ulevilo.Mám IE8 a když se přihlašuju na nějáké stránky,tak musím pořád psát přihlašovací jméno a heslo.Samozřejmě mě to dřív nabýdlo zapamatovat heslo a pak jsem zaškrtnul,příště tento dialog nezobrazovat.Jenše jsem si musel celej počítač přeinstalovat,ale nemůžu si vzpomenout,jak udělat,aby se mi ten dialog zase zobrazil a já si mohl přihlašovací jméno a heslo zase uložit.Snad jsem to popsal dobře.zatím dík a čau

Re: uložit přihl.jméno a heslo

Napsal: 02 lis 2010 21:42
od X
Projdi nastavení IE.

Re: uložit přihl.jméno a heslo

Napsal: 02 lis 2010 21:45
od venda-100
Trochu mě prosímtě naveď.Dík

Re: uložit přihl.jméno a heslo

Napsal: 02 lis 2010 21:53
od X
Tak když sis odškrtl, že už ten dialog nechceš vidět, tak budeš muset vynaložit trochu snahy, protože mám IE 6, ale používám spíš Firefox. Ale tento způsob (ukládání hesel do paměti prohlížečem) se z důvodu bezpečnosti vůbec nedoporučuje, lehko ti nějaký šmejd může všechny hesla vybrat!

Re: uložit přihl.jméno a heslo

Napsal: 02 lis 2010 22:00
od venda-100
Pořád to neřeší,kde to najdu aby šli uložit.

Re: uložit přihl.jméno a heslo

Napsal: 02 lis 2010 22:02
od X
X píše:Tak když sis odškrtl, že už ten dialog nechceš vidět, tak budeš muset vynaložit trochu snahy, protože mám IE 6, ale používám spíš Firefox. Ale tento způsob (ukládání hesel do paměti prohlížečem) se z důvodu bezpečnosti vůbec nedoporučuje, lehko ti nějaký šmejd může všechny hesla vybrat!


X píše:Projdi nastavení IE.

Re: Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*

Napsal: 02 lis 2010 22:03
od Myloš
Pokud to nenajdeš a nemáš v IE nějaká důležitá nastavení (abys to nemusel zálohovat; nevím třeba, co to udělá s oblíbenými), můžeš vyzkoušet v „nástoje/možnosti internetu“ na kartě „Upřesnit“ tlačítko „Obnovit…“.

Re: Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*

Napsal: 02 lis 2010 22:35
od venda-100
Zkoušel jsem to,ale výsledek žádnej.něco se mě motá v hlavě,že jsem už tenhle problém měl a že jsem jenom někde něco odfajfnul a zase mě to okno nabýzelo(uložit heslo).

Re: Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*

Napsal: 02 lis 2010 22:44
od Myloš
A co nápovědu – tu jsi nezkusil?
ie-help.png

Re: Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*

Napsal: 02 lis 2010 22:45
od venda-100
Tak už jsem to našel.Takže:nástoje/možnosti internetu“ na kartě „obsah“,automatické dokončování-nastavení atam zafajfknout :zobrazovat výzvu před uložením hesla.Přitom je to tak snadné.Tak děkuji všem zůčasněným a dobrou

Re: Jak v IE uložit jméno a heslo, když jsem zrušil dotaz?*  Vyřešeno

Napsal: 02 lis 2010 22:48
od venda-100
Tak už jsi na to taky přišel.Tak dík a čau