Firefox a stahování(vyřešeno)

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 26 črc 2006 20:47

Možná se mi setkal řada hrozných náho.Momentálně jinde řeším log Hijacku co se vlastně stalo.Teď jedu,pomohlo obnonovení systému,ale byl jsem na mrtvici.Jak říkám mohla to být náhoda,že se mi sešli dva nějací šmejdi naráz plus jsem byl namíchlý kvůli té integraci mého downloadera a už to bylo .Ještě jsem ten firefox nesmazal a pořád jedu přes něj.Jak říkám ,ještě mu dávám šanci.Třeba za pár dní bude všechno jinak a bude můj milášek.

Reklama
Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 26 črc 2006 20:59

marcucci:proč je DC++ shit???...jsou věci které ani na torrentech nejsou...a o rapidshare bych tady radši nic nepsal....to už si můžu zrovna ty věci kupovat ...
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 26 črc 2006 22:07

To WESLO:Jak kupovat?80€ za rok je jako moc?Jen v softwaru mam asi 30.000Kc,a to me ma vytrhnout 80€/rok????????Ja nezastavam cesky model,ukradni co vidis,spis zastavam nazor,nemas na kvalitni HW a SW,tak proste zahod PC a jdi si hrat na pisecek s lopatickou a babovkama!!!Na DC++ stahuju porad tak 10kb/s a to mam upozornuji 3Mbitovy NET.Uzivatele jsou tam strasne pomali+falesne sdileni atd.!Nemam rad DC++(kamos ma vlastni hub a rika ze takovy cu... lidi jeste nevidel,chce znechucene skoncit).Jakej ty mas duvod radovat se z DC++?Ja na torrentech a Rapidu hledam jen filmy a muziku,a zatim jsem tam nasel vse cojsem potreboval,VZDY!!!A hlavne jsem kvalitni "SEEDER",coz se o ostatnich rict fakt neda!!!!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
kuzzzma
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 117
Registrován: březen 06
Bydliště: skoro Praha:-)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kuzzzma » 26 črc 2006 23:38

podle me firefox jednoznacne nej...ja doporucuju nektery plug-iny jako winamp v prohlizeci (pohoda vec, nemusite porad prepinat dole v liste a veci jako stop/pley atd mate primo ve firefoxu), pak mam vec ze muzu pri stisknuti pravyho mysitka hned otevrit okno v IE oikud to neco vyzaduje, dalsi skvela vec je total omezeni na pop-up vyskakovaci okna!! a je toho spousty.....

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 27 črc 2006 08:34

marruci:no to není o tom ukradni co můžeš:ceny jak audio cd tak hlavně software jsou tady tak vysoký že si je nekupuju spíš z principu.protože dát 600Kč za CD může jenom blázen(nehledě na to že některé CD se tady ani neprodávají)15000,- za wokna + office už vůbec ne a když si psal že si do software dal 30k.já ještě ve škole potřeboval AutoCAD a časem taky archiCAD..co myslíš kolik stojí licence??

ad windows:nemám aktualizovaný wokna 3 roky a nemá ani jedinej problém...jak s nekompatibilitou sw tak s bezpečností a stabilitou zatímco těch několik málo lidí které znám a kteří mají legální wokna s tím mají pořád nějáké problémy...

co se týše DC++ tak tam mi to jede pořád 250Kb/s ale mám stronga takže segmenty to jistí..když ti to jede 10kb tak máš bu'd špatnej zdroj nebo to máš blbě nastavený(a taky když je to zadarmo tak co bych nepočkal :)....najdeš tam i v spoustu pohodě lidi...aby nebyl fakeshare se mají starat OP toho hubu....
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 28 črc 2006 23:23

Jsem marcucci,ne marruci,ale to je jedno,ja jen ze jses prvni kdo to zkomolil...Mam taky Strong DC++,ale kdyz uz tam neco stahuju tak jsou to specialitky a ty stahuju i mesice,treba 1CD ted stahuju uz asi 13tej mesic,ma ho jen jeden clovek.A pred chvili jsem vlitnul na Rapidshare a uz ma pulku dole.Proste je to asi vrozena nesnasenlivost k DC++ a jinym kradenym vecem.Ja kdyz neco kradu,nebo crackuju tak jen pro vlastni zabavu a rozsireni obzoru,a moc dlouho mi to v PC nezustane.Ale jak vidim tak v CR je to uz vylozene zlodejna,jinak to nazvat neumim.Taky kdyz nekomu reknu jestli nezna DC++ a Torrenty tak mi kazdy potichu povida at o tom nemluvim,ze si minuly mesic stahl CD.Ale u vas se tim jeste chlubite.Je to spis o moralce a o tom vyjit si vstric,coz jsem na DC++ nepoznal!Koukni na kamosuv hub "dualhub.hubhosting.cz",at podpodim DC++ alespon takhle :roll: !
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 30 črc 2006 13:49

sorry za překlep u jména..na ten hub kouknu...

taky hledám na DC++ specialitky

torrenty nejedu nemám moc důvěru k nim

ano tady se krade ale např. chování MS kdy při výměně MoBo musíš koupit novou licenci to je taky zlodějina

pokud je ta hra kvalitní tak si ji časem koupím..bohužel zatím za to stáli pouze 2 hry

co se týče tvých špatných zkušeností s usery na hubech tak je to asi o tom na koho natrefíš..já mám zatím vždy štestí.. :oops:

kdyby sw firmy pochopili že za ty ceny co to prodávaj to nikdo nekoupí a zlevnili pak bych asi koupil vše legal ale nic takového zatím nehrozí takže na ně kašlu
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 30 črc 2006 19:01

2 marcucci
nemůžu si odpustit jednu poznámku, ikdyž to tady moc nepatří
co se týká té zlodějny v naší milé České Republice, nevím na co si zvyklý tam u vás, ale tady funguje normální cenzura, to znamená že pokud si chci koupit zrovna něco co nefiguruje na špičce zájmu naší popkultury, tak mám hold smůlu a to i v tom případě, ža danou kapelu vydavá jeden z 5 hudebních gigantů ( Universal music ).Byl jsem ochoten za 35 min muziky dát 800,- kč a nikdo neměl zájem si je ode mne vzít, bylo mi vysvětleno, že o tento druh hudby není v ČR zájem a že se jim to tady neoplatí ani uvádět na trh ! Dokonce i naše internetové obchody po několika měsících stornovali mé objednávky, takže mi, jakož to velkému fandovi, nezbylo nic jiného než se vydat do sousedního "západního" německa a tam to cd pořídit v přepočtu za 400,- kč
Torrenty, huby, rapidy atd. jsou už bohužel mé jediné prostředky jak se dostanu k mé hudbě a netrpím vůbec žádnými výčitkami svědomí, kdysi jsem kupoval jen originální cd a byl jsem odpůrcém pirátů, ale bohužel, hrstka zlodějů v českém hudebním průmyslu mi nedala jinou možnost a já se nehodlám nechat omezovat

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 30 črc 2006 19:57

To Weslo:tak to me asi opustilo stesti,a vsechny tady co znam!Vetsina lidi co znam uz silne nesnasi DC++.Ale mozna je to fakt to stesti... :x A k tem cenam,to mas asi pravdu,ja si z tydenni vyplaty koupim 50CD a vy asi tak 10CD (podle toho co samozdrejme delas?)!Ale ty mamuti koncerny serou na nejakou CR,pro ne je to neperspektivni (maly) trh,takze ceny upravovat nehodlaji.

To Jidhash: pokud je to takhle tak te plne chapu!Ale ja mel na mysli spise takove to masove kradeni softwaru.Vem si ze by kradli vsichni,kdo by pak delal ty nove programy,hry atd....??? Ty lidi maj doma taky manzelky a deti a musi z neceho zit. To ceske hamouneni mi prijde jako kdyby ti nekdo ukradl auto jen proto ze dotycny na nej nema a chce (NE potrebuje!) jezdit.To je proste pro me mimo.Samozdrejme mam taky par corek a sam se crackem,hackem aktivne zabivam,ale ne proto abych ukradl na co prijdu.Ale na tuhle vec je nekolik ruznych uhlu pohledu a mohli by jsme se tu hadat do nekonecna.Pravda bude zas nekde uprostred... :roll:
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pravda

Příspěvekod toncis » 30 črc 2006 22:37

za 1 microsoft by mal dat os za 3 litre potom by nikto nemusel sa jebat z neorigynalmi ale pytat 5-7 litrov za system je trocha zidackost za 2 na dc++ uz nic sa neda stiahnut z noviniek takze za 3 torenty ponukaju uplne hot veci a nemusis sa zaoberat ci tam je niekto napojeni ako na dc++ je to jednoduchsie takze ci si niekto kupi 50cd alebo 10cd z vyplati proste os musi byt lacnejsi potom stupne aj predaj origosov ale mozno billimu to jedno ked sedi na miliardach zidacik ze???

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 30 črc 2006 23:05

To Toncis:nechapu kde jsi vzal ty ceny OS???? :o Ja kupoval original ENG verzi za 70€ a CZ verzi za 1700Kc (mam 6 licenci WinXP,a nejdrazsi vysla na 2500Kc,hned po uvedeni).Podotykam originaly v normalnim obchode s PC!Ta cena 7.000 se mi nejak nezda.Za Office jsem dal za originaly 3.500Kc.Ne pres znameho,v malem kramku s PC v jiznich cechach na posledni dovolene (cca pred 2ma lety),dnes uz je to mozna jeste levnejsi!Tady je priklad,ale je to na beznem drahem obchode a i tam je ta cena 2.500Kc!!!!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 30 črc 2006 23:14

No, ono XP HE sa pohybuje v cene okolo 3litrov. Väčšina ľudí chce mať ale doma XP Profi, z ktorých aj tak 80% nevyužije. :wink: Čo sa týka Office, sú tam napríklad zľavy pre študentov a učiteľov, takže kombinácia XP HE a Office Student... vyjde okolo tých 6-7 tisíc. Ďalšia možnosť je nekupovať celý Office, ale trebárs len Word samotný... Ale ako som už spomínal, problém slovenského a českého národa je v tom, že chcú všetko a zadarmo. :lol:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Proč je na WIN 7 Firefox ESR?
    od atari » 18 črc 2023 11:09 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    1899
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 črc 2023 13:06
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    733
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti