Stránka 1 z 1

o2 internet..problem s pripojenim

Napsal: 20 srp 2011 16:06
od chlebavjogobele
Zdravím, mám modem od o2 (balík na tv, pevnou linku a internet) a zlobí mě připojení k internetu. V domácnosti máme 4 počítače. Když jsou připojené 3 počítače tak internet funguje v pohodě, ale jakmile se chce připojit někdo další (čtvrtý), tak mu to prostě nejde. Nevíte někdo jak můžu tento problém vyřešit? :?

Re: o2 internet..problem s pripojenim

Napsal: 20 srp 2011 18:07
od Orcus
Jak jsou připojený do netu?
Přes router?
Pokud ano, jak je to s IP adresama? Jsou napevno nebo je nastavený DHCP? Případně jakej rozsah IP adres je povolenej na routeru?

Re: o2 internet..problem s pripojenim

Napsal: 20 srp 2011 18:16
od chlebavjogobele
Ano je to přes router. Ip adresy mam nastaveny DHCP. A na routeru nemám žádné omezení na IP adresy. Mělo by to být neomezené. Ale já o tom vím prd :(

Re: o2 internet..problem s pripojenim

Napsal: 20 srp 2011 18:18
od Orcus
Zkus se do toho nastavení podívat, protože tohle mi přijde jako kdyby byl rozsah povolenej jen pro 3 IP adresy. Případně hoď značku a model routeru, někdo by ho mohl mít a vedět jak tuhle prekérku řešit :-) Ještě mě napadlo, beží net když zapojíš kompy 1,2,4 a pak až zapojíš 3? Tím by se dalo zjistit jestli je chyba v tom čtvrtým PC nebo někde v síti.