Stránka 1 z 1

Informace ve stavovém řádku u prohlížeče IE

Napsal: 12 lis 2006 11:16
od mirek040
Mám WiFi připojení k internetu přes AP svého poskytovatele.Problém mám při měření rychlosti s uploadem,který je povětšinou na nule (měřím na serveru Lupa). Download je dobrý,i přes 400 kbps.Nevím kde je příčina. Při zadání adresy do prohlížeče a oddentrování se ve stavovém řádku prohlížeče (naspodu) často objevuje v levé jeho části informace "Byl nalezen webový server, systém čeká na odpověď".V pravé části se objevuje informace "Neznámá oblast" a po načtení celé stránky včetně posledního obrázku se tato informace změní na "Internet".Načtení stránky je pomalé,neplynulé,trhané.
Potřebuji vědět jestli je problém s uploadem u poskytovatele nebo v mém PC a jestli s tím souvisí informace ve stavovém řádku, nebo proč mě takto informují (dříve,když problém s uploadem jsem neměl tak se tyto informace tak často nevyskytovaly, nebo jsem si jich nevšímal).
Používám IE, os Windows XPHome s SP2, AV avast poslední verze,dále Ad-aware a Spybot. Aktualizuji je a prověřuji PC víc než často.
Děkuji za jakoukoliv radu.

Napsal: 12 lis 2006 11:54
od Pic
Problém může být i tím, že linky na konkrétní adresu jsou přetížené a nebo na Wifi s Tebou sedí několik chronických stahovačů. Dělá to na všech adresách nebo jen na některých? Zkoušel jsi to v různou denní dobu, nebo je to stav trvalý?

Napsal: 13 lis 2006 14:45
od mirek040
Je to jen na některých adresách,není to jev trvalý, v průběhu dne se vyskytuje dost často

Napsal: 13 lis 2006 16:41
od mmmartin
Hlášky ve stavovém řádku jsou normální a vzhledem k tomu, že rychlost stahování se v průběhu dne mění, viděl bych příčinu ve vlastnostech připojení, případně ve schopnosti protějšku uploadovat, což jsou věci které prakticky neovlivníš - pokud nechceš nebo nemůžeš změnit poskytovatele.

Napsal: 13 lis 2006 20:58
od Luboš
Vidím, že na tomto fóru ti aspoň někdo odpověděl v porovnání s dotazem na konkurenčním fóru. Asi jsou tu hodnější kamarádi.

Napsal: 14 lis 2006 11:56
od mirek040
Díky všem kdo mě odpověděli a vysvětlili důvod problému. Po komunikaci s poskytovatelem se zdá,že problém bude u něho.
Skutečně musím pochválit všechny na tomto serveru a fóru, je pravda že na Lupě mě nikdo neporadil doposud.