připojení na web Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

připojení na web

Příspěvekod guest » 22 lis 2006 19:01

Zdravím. Máme tu takový problém, řešíme s klukem připojení na web a máme jenom tyto možnosti. Může někdo poradit?

Obrázek
Obrázek


/Trochu jsem ti to upravil
/mijaja
Naposledy upravil(a) guest dne 23 lis 2006 07:47, celkem upraveno 1 x.

Reklama
toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

xx

Příspěvekod toncis » 22 lis 2006 21:19

vydelsom vela cennikov na net ale v tomto sa nevyznam preto lebo tu ponuku maju tak rosekanu ze ma s toho boli hlava kazdom pripade podla tych cien v tom cenniku skor to na dnesnu dobu povazujem ako zart a nie isp co je to za pripojenie kad tam su take sialene cenni jedine vysvetlenie je ze ti byvas na mesiaci inak take limiti dat a cenni si neviem vysvetlit zatim caf a urcite sa vyhni tejto sracke odnych by som nebral net ani keby jediny na svete ze denni limit 300 to je snad vtip ne!!!!!

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9510
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 22 lis 2006 21:32

Každá rada těžká, všechny uváděné ceny silně připomínají drahotu. Prodávat 300 MB denně/3 GB měsíčně za téměř pětistovku s tím, že pokud překročíš limit, přejdeš bez varování na dražší tarif - a navíc neudat rychlost připojení - mi připadá nemravné. Totéž by se dalo říct o požadavku zaplacení 1 730 Kč za rychlost 256 s agregací 1 : 2. To si piš, že ti to bude chodit 128 celej den! A vůbec ten ceník sestavoval někdo zralej na :lama:
Proč např. jedné a té samé veličině říká jednou propustnost (když je garantovaná) a podruhý rychlost (to když je omezená)? A cena podle toku dat, udávaného v MB?????
Jen pro porovnání: jistá kabelovka (nebudu jmenovat kvůli reklamě) dává připojení 4096 Mb/sec při limitu objemu stažených dat 30 GB/měsíc za 1 224 Kč vč. DPH a při překročení limitu ti jenom utáhnou rychlost bez jakýchkoliv dalších sankcí. Pravděpodobně jinou možnost ve svý lokalitě nemáš, ale pro jakoukoliv radu: chtělo by to alespoň ceník, ze kterýho se dá vyčíst, kolik zaplatíš za určitej objem stažených dat při určitý rychlosti.

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

hm

Příspěvekod toncis » 23 lis 2006 08:57

ti si mu to vysvetlil lepsie ako ja ale ja si myslim z ked nabyvas na tom marse tak ten podelani kablik aspon od ceskeho telecomu mas moznost mat doma myslim ze maju lepsiu ponuku ako je tato pozri si telekom cesky ponuku predpoklad je ze asi nemas kabel takze skus inu variantu v pripade o2 ma celko dobru ponuku myslim ze je to sirene vzduchom to by ti mohlo ficat tak caf trikrat meraj raz strihaj

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

net  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 23 lis 2006 10:54

Pánové, děkuji Vám za názory. Jediné pozitivní na tom je to, že máte stejný názor jako já, jen jsem se chtěl poradit se zkušenějšími. Budu hledat, ale pokud nic nenajdu, pak asi nezbyte než ta varianta mini za 464,-. Kámoš vedle to má a jednou to o pár MB překročíl a hned mu zvedli cenu na ten dvojnásobek. Tady bude potřebe hlídat ten limit 3GB, aby se to nepřekročilo, protože on ten kluk taky nemá peněz nazbyt. Můžřete mi ještě poradit něco vyzkoušeného na kontrolu-hlídání toho stahování. Já jsem kdysi používal Down2Home (?), bylo to dobrý, než jsem zjistil, že kvůli tomu programu některé hry blikají, resp. blikalo něco na pozadí.

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: net

Příspěvekod toncis » 23 lis 2006 13:12

takze som nahnevani posielam ti link na compani O2 ten internet jpotrebujes len kablik od ceskeho telecomu! neviem kde byvas len ak mas moznost mat tento net tak ho ber je dokonca samozrejme bez limitu dat pozri link !!!!cenna je tiez prijatelna v pripade si daj ten lacnejsi!!!a odpis ci tam mas siet od O2 zatim caf!!!
http://www.cz.o2.com/internetexpres/cz/ ... index.html

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: net

Příspěvekod guest » 23 lis 2006 13:57

toncis píše:takze som nahnevani posielam ti link na compani O2 ten internet jpotrebujes len kablik od ceskeho telecomu! neviem kde byvas len ak mas moznost mat tento net tak ho ber je dokonca samozrejme bez limitu dat pozri link !!!!cenna je tiez prijatelna v pripade si daj ten lacnejsi!!!a odpis ci tam mas siet od O2 zatim caf!!!
http://www.cz.o2.com/internetexpres/cz/ ... index.html

Dík, je to zajímavý, večer na to kouknu podrobněji.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9510
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 23 lis 2006 18:52

Free je např. z http://www.matsoft.cz NetMon&Stat. Doporučuju, velmi dobrá zkušenost. Když jsem měl vytáčený připojení - oj, kde jsou ty časy - používal jsem Connection meter. Ten není free, stojí - resp. tehdy stál - ale jen pár stovek a uměl toho o dost víc.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

web

Příspěvekod guest » 24 lis 2006 10:14

Pánové, tak jsem našel ještě jednu firmu, ale ještě nevím jestli z mého místa bude možné připojení, čekím na mail. Koukněte prosím na tento ceník. Předem díky!
http://netair.cz/netair/index/internet/mesicni-tarify

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: web

Příspěvekod toncis » 24 lis 2006 23:03

pozeral som to na rychlo ale je to o dost lepsia ponuka este skus hladat dake ine mozno najdes nieco bez limitu zatim caf

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9510
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 25 lis 2006 18:02

U tarifu G16 jsi při agregaci 1:20 na rychlosti vytáčený linky (nebo se pletu? už je to dávno, jak už jsem byl pravil) a ta cena není zrovna lidová, ale s tím předchozím se to nedá srovnat. A pokud nejsi stahovač, tak těch 10 G za měsíc je slušnej objem.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Web

Příspěvekod guest » 27 lis 2006 12:03

Díky všem za reakce. Myslím, že už je to vyřešené. Je tu ještě jedna firma, která má úplně stejné obchodní podmínky, jako ta poslední /resp.2./. Už tam byli měřit a půjde to, takže je to O.K. Ještě jednou díky! :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Občasné připojení TV
    od loucon » 04 lis 2023 21:33 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1246
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    05 lis 2023 03:58
  • Siemens C70 - připojení k PC
    od pukasinek » 05 zář 2023 17:20 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    2048
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    05 zář 2023 20:05
  • Bezdrátové připojení Příloha(y)
    od PaTroN » 30 pro 2023 20:48 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    1512
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 21:51
  • Připojení k síti Eduroam
    od adobereader » 23 kvě 2023 22:30 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1456
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 08:40
  • Jak zjistit, co na PC zpomaluje připojení?
    od Karrex » 21 črc 2023 17:28 » v Internet a internetové prohlížeče
    8
    2483
    od matvija35 Zobrazit poslední příspěvek
    22 črc 2023 15:14

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů