28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Co se změnilo, kdy…případně proč:)

Moderátor: Mods_senior

ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod ponik » 12 bře 2013 00:36

Dobrá práce Ltb

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod Speed_dead » 12 bře 2013 10:52

Krásný věk. Kolik nadějných webů za ten čas začalo a zaniklo. je dobře, že tento ne.

Doba zrození tohoto fóra je velký milník i pro mě. rok a měsíc před založením jsem se konečně připojil doma na net. Rodiče o zabrání pevné linky nechtěli slyšet ani, když bych si to platil sám a tak jsem musel počkat až na UPC. A měsíc po jsem začal tvořit svůj první web, jenž jsem časem přestěhoval z freewebu na placený hosting s cz doménou. Jak plynul čas, tak web vypadnul z topten mých priorit a tak vypadá, jak vypadá. Návštěvnost mám standartně velice nízkou a na desítky přístupů denně jsem se dostal nárazově před lankami, co jsem několikrát pořádal.

P.S. V banerech na svém webu mám i váš.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod jaojao » 18 bře 2013 14:26

jaojao píše:(ps: Možná by se do toho nového kabátu mohla vejít i nová SEKCE > BSOD, moderátor pro tuto sekci je snad všem zasvěceným jasný .. ,
a proč tuto další sekci ? Ono to tu a tam, dříve či později, potká každého a ne každý ví kam to zařadit
)


Přehlédnuto, přemlčeno ?
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod Žbeky » 18 bře 2013 15:47

Tato témata, z toho co jsem si všiml, bývají zařazena vhodně. ať už problémy s HW nebo Windows. Osobně si myslím, že další sekce netřeba. Krom toho moderátory máme globální, ne sekční a být moderátorem nepřináší z pohledu rádce nic navíc
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod Ltb » 18 bře 2013 16:28

jaojao píše:Přehlédnuto, přemlčeno ?

Spíše přehlédnuto ;-) Ale souhlasím plně s tím, co napsal Žbeky. BSOD neodmyslitelně patří, myslím, k Windows a tak by sekce měla být všem jasná... Co do počtu hlavních sekcí jsme spíše zdrženlivý a zatím se to jeví spíše jako velká výhoda.

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod jaojao » 19 bře 2013 07:36

Hmm, no právě HW nebo windows, myslím, že jednodušší je výstižnější pojmenování BSOD a nebylo by co řešit, krom peskování pokud by to někdo přesto šoupnul jinam.
A pokud je někdo i na tuto problematiku dostatečně kompetentní tak proč jej neudělat moderátorem........, pokud by ovšem on sám souhlasil.

Ale je to jen můj názor, tak to tak berte ...
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod jaro3 » 19 bře 2013 10:20

Je na to fakt dobrej , mělo by se uvažovat o nějaké funkci.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod tux » 19 bře 2013 12:02

Ono jde spíš o to, aby ty témata nemusel hledat. By jen kouknul do fóra, proklikal se všema tématama, a všude poradil. Takhle je jedna BSOD ve fóru HW, druhá ve Windows, třetí ve všem ostatním, no a kdo to tam má hledat že?
Just Fucking Google It!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod guest » 19 bře 2013 12:05

Nemyslím si, že toto nějaká zvláštní sekce vyřeší. Je to jenom o lidech a ti by to stejně dali jinam. Krom toho mnozí nevědí co BSOD znamená.

Ovšem MiliNess je fakt dobrej! :thumbup:

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod jaojao » 19 bře 2013 12:10

Ale hodně pomůže, navíc nebyl by to jen přínos pro tazatele, ale i pro fórum, pro které daná osoba rozhodně je.
Tak jak to napsal tux, o to mi šlo/jde.
Sekci by si spravoval, řídil, já si to představit umím...
Blue Spirit píše: Krom toho mnozí nevědí co BSOD znamená...
na to jsem myslel taky, :D stačí pomlčka modrá obrazovka
(BSOD- modrá obrazovka) :lol:
Myslím, že je to specifická událost a ta si zaslouží spec. sekci > po deseti letech. :lol:
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod Žbeky » 19 bře 2013 12:53

O tom, že je MiliNess kapacita tu nikdo nepochybuje. Jen je třeba se na to podívat z jiného hlediska. CO by v sekci spravoval a řídil? K čemu by mu byly úpravy příspěvků? Ještě jednou se zopakuju, že pro sebelepšího rádce jsou moderátorské funkce zcela zbytečné. Vlastní sekce by taky asi nedopadla dle tvých představ - lidi neví, co kam dávají. Běžně zařadí téma s virem do sekce Download apod. Ale to už napsal BS

Stejně tak zakládat skupinu pro jednoho člověka je myslím kontraproduktivní. Skupina není jeden člověk. Navíc by se pak mohli ozvat rádci kancelářských balíků, rádci v mobilní sekci apod a měli by pravdu. Jediné, co je z mého hlediska realizovatelné je dát MiliNesse do VIP skupiny. To už by ale chtělo jeho názor
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 28.2.2003 23:53 to všechno začalo aneb je nám 10 let!

Příspěvekod karlos » 19 bře 2013 12:59

A proč "připomínky k fóru", řešíte v "oslavě výročí"? Všichni jste zde léta, žádní nováčci a máte problém se trefit do tématu ;-) Co potom nováček? :-D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Phishingovy utok aneb email odesilatele Příloha(y)
    od drobino » 15 pro 2023 08:22 » v Vše ostatní (sw)
    14
    1689
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    17 pro 2023 20:12

Zpět na “PC-HELP -> NOVINKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů