Microsoft outlook - nejde

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 29 kvě 2007 14:33

zkus dát kombinaci kláves ctrl+alt+del (stiskni zároveň) a podívej se do záložky procesy jestli tam nezůstal outlook.exe viset.ukonči proces a pak by měl po spuštění najet znovu
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 29 kvě 2007 18:34

Četla jsi vůbec můj příspěvek? Je tam jasně napsáno jak se dostat k nastavení účtu a když účet nastavuješ je na stejném okně možnost otestovat a další nastavení a neříkej že tam není. Když nastavuješ účet musíš znát podle toho kam se chceš připojit nastavení. To získáš u poskytovatele e-mailového účtu - na jeho stránkách. Mnozí mají na stránce i způsob nastavení - chce to také trochu číst.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 29 kvě 2007 20:12

Moriss píše:Nekde jsem vygooglil, ze server odchozi posty (SMTP ) u karnevalu je mail.karneval.cz. tak to zkus.

vyzkousím, pokud ho jeste spustim...

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: pozdrav

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 29 kvě 2007 20:12

memphisto píše:zkus dát kombinaci kláves ctrl+alt+del (stiskni zároveň) a podívej se do záložky procesy jestli tam nezůstal outlook.exe viset.ukonči proces a pak by měl po spuštění najet znovu

Neni :-(

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 29 kvě 2007 20:13

Pic píše:Četla jsi vůbec můj příspěvek? Je tam jasně napsáno jak se dostat k nastavení účtu a když účet nastavuješ je na stejném okně možnost otestovat a další nastavení a neříkej že tam není. Když nastavuješ účet musíš znát podle toho kam se chceš připojit nastavení. To získáš u poskytovatele e-mailového účtu - na jeho stránkách. Mnozí mají na stránce i způsob nastavení - chce to také trochu číst.

Já to četla a účet našla, nastavila, zkusila i založit novej.. opravdu tam není otestovat!!! Ale na seznamu se mrknu, jestli je tam někde jak to nastavit...

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 29 kvě 2007 20:23

Kterou verzi outloku máš? U Seznamu se nastavuje pro příchozí poštu pop3.seznam.cz a pro odchozí smtp.seznam.cz.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 29 kvě 2007 20:25

Pic píše:Kterou verzi outloku máš? U Seznamu se nastavuje pro příchozí poštu pop3.seznam.cz a pro odchozí smtp.seznam.cz.

Microsoft outlook 2000.... to jsem nastavila a šla jen příchozí pošta.. dělala jsem to podle několika návodů a pořád je to rozbitý

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 29 kvě 2007 23:56

Máš tam určitě chybu v nastavení. Máš v dalším nastavení u Server pro odchozí poštu zaškrtnuto "Server pro odchozí poštu(SMTP) vyžaduje ověření" a označeno "Před odesláním pošty se přihlásit k serveru příchozí pošty". Dále máš zaškrtnuto jak jsi připojena a u POP3 v kolonce 110 a SMTP 25?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 30 kvě 2007 07:00

Pic píše:Máš tam určitě chybu v nastavení. Máš v dalším nastavení u Server pro odchozí poštu zaškrtnuto "Server pro odchozí poštu(SMTP) vyžaduje ověření" a označeno "Před odesláním pošty se přihlásit k serveru příchozí pošty". Dále máš zaškrtnuto jak jsi připojena a u POP3 v kolonce 110 a SMTP 25?

Mám... Hodím sem fotky, třeba je tam něco ještě špatně.. Dnes už se mi podařilo ho aspoň pustit.. A co je zvláštní - na radu jsem místo smtp.seznam.cz napsala mail.karneval.cz a poslal se mi 1 email, který jsem včera zkoušela.. Jenže já jich zkoušela plno, i teď jsem to zkusila.. Ale prostě se poslal jen ten 1... a před odesláním pošty se přihlásit do serveru příchozí pošty jsem tam nenašla... Jen si nejsem jistá s tím připojením.. Jestli tam mám nechat to lan nebo dát připojit přes modem, není li LAN k dispozici.. ale u jiných aplikací už jsme taky myslím dávali lan...
Přílohy
01.jpg
02.jpg
03.jpg

Uživatelský avatar
r.o.s.t.a.c.k.a
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod r.o.s.t.a.c.k.a » 30 kvě 2007 07:00

Tady zbytek:
Přílohy
04.jpg
05.jpg

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 30 kvě 2007 07:46

Tohle http://www.karneval.cz/storage/att/Nast ... utlook.pdf. by nezabralo. Pro prohlížení je třeba mít nainstalovaný Acrobat Reader. ke stažení zde http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/czech-full/
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 30 kvě 2007 07:56

ten odkaz na ten karneval nefunguje :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1500
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od huklorcz » 15 bře 2024 22:20 » v Kancelářské balíky
    5
    651
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 23:52
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od janakailana » 03 bře 2024 08:21 » v Kancelářské balíky
    6
    775
    od janakailana Zobrazit poslední příspěvek
    03 bře 2024 11:16
  • MS Outlook - Hromadné vytvoření složek Příloha(y)
    od czTANIScz » 22 zář 2023 11:36 » v Kancelářské balíky
    6
    2675
    od czTANIScz Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 22:34

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti