skorektnenie riadku VBA Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

tsibee
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: duben 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: skorektnenie riadku VBA  Vyřešeno

Příspěvekod tsibee » 08 čer 2018 10:42

:) aj som si myslel, že asi so zatvorenými očami budete zapracovávať tú moju "požiadavku" keď zbadáte čo som tam porobil :).
Ale tak opäť som o niečo múdrejší :).
Áno robili ste už úpravy, len niečo tam nešlo celkom tak ako som si to predstavoval a nechcel som Vás s tým už zaťažovať a chcel som sa aj ja naučiť nejaké veci v rámci VBA a formulárov, tak som si to musel prispôsobiť na moju znalostnú úroveň :), aby som s tým vôbec vedel ďalej pracovať.
A to som si veru nevšimol, že na základe 1. bunky sa zmenil celý mesiac :(, tak na to sa ešte pozriem.
Ja som postupom čo ma napadlo a k čomu som našiel aj niečo po nete, tak som to skúšal do toho zapracovať a ďalej som to nejak neupravoval spätne, keďže som nevedel či vôbec to dokážem do nejakej ako-takej konečnej podoby spracovať aby to vôbec nejako fungovalo. Nakoľko som počas toho "vývoja formulára" sa dozvedel aj nejaké efektívnejšie finty, tak skúsim troška sa ešte s tým pohrať a nejak poupravovať, ale vždy to bude asi dosť ďaleko od toho ako by ste to spravili Vy :) .

Reklama
Uživatelský avatar
elninoslov
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: skorektnenie riadku VBA

Příspěvekod elninoslov » 08 čer 2018 13:07

Fakt už neviem čo som Vám poslal naposledy. Ale dúfam, že to čo sa mi marí s tým menením mesiaca sa týka Vás. No ak nie, tak to nieje problém zmeniť.
To budete mať teda čo mesiac to jeden súbor na každého zamestnanca, či ako ? Ja si totiž neviem predstaviť ako to má fungovať aj s tým sekundovým Timerom, lebo formulár tak ako je, neumožňuje upravovať list keď je form zobrazený (to sa rieši vlastnosťou Modal).
No nič, uvidíme čo sa z toho ešte vykľuje :)

tsibee
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: duben 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: skorektnenie riadku VBA

Příspěvekod tsibee » 08 čer 2018 13:32

zamestnanec bude mat jeden subor. Vo formulary cez cmb(userfomr 2/page 4/cmb "zmena mesiaca") si vie zmenit mesiac kazdy jeden mesiac.
To funguje :).
Ten subor co ste mi minule poslali, tak je fakt, ze ked v prvu bunku zmenim tak sa pomenia aj ostatne bunky (datumy), len to som musel rucne v tabulke zmenit, nebralo mi to ak som to dal napr. cez combobox. Asi na to ste mierili s tym modalom :).


Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti