Outlook 2010- odeslaná pošta

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

pepetula
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Outlook 2010- odeslaná pošta

Příspěvekod pepetula » 11 dub 2019 13:12

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit, jak nastavit outlook nebo co nastavit v počítači, tak aby mi se mi zobrazovala odeslaná pošta ve webovém rozhraní? Mám outlook 2010 a účet u webového klienta zonerWebmail. Do Outlooku jsem v pohodě přidala účet, příchozí pošta je v pořádku, ale u odchozí pošty mám problém, že se mi nezobrazuje odeslaná pošta z outlooku do webového rozhraní a naopak odeslaná pošta z webového prostředí do outlooku. Weboklient a telefon fungují perfektně- co odešlu z telefonu je na webu a naopak. Nastavení outlooku je přes IMAP nebo POP3 (mám oboje) a STMP. Všechny kontroly fungují. Ale odeslaná pošta se nezobrezuje. Neřešil jste to někdo?
Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010- odeslaná pošta

Příspěvekod ITCrowd » 11 dub 2019 13:23

Vítej na PC-HELP!
Tohle může fungovat jen u IMAP.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

pepetula
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010- odeslaná pošta

Příspěvekod pepetula » 11 dub 2019 13:44

No, ale nefunguje. Protože mi to na telefonu funguje, nastavila jsem to stejně i na PC na IMAp v outlooku a bohužel ta pošta odeslaná se nezobrazuje. Pročetla jsem toho fakt hodně, ale nikde jsem žádnou jasnou odpověď nenašla. Mám různé tipy čím by to mohlo být, ale nevím jak to třeba nastavit. Napadá mě že třeba jsou blokované ty porty na které je to nastavené, nebo nemám synchronizované složky, protože v outlooku je název odeslané složky jiný než ve vebovém prostředí,ale zase jsem to v outloku nastavila, že to chci z té dané složky. Prostě fakt nevím.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2010- odeslaná pošta

Příspěvekod ITCrowd » 11 dub 2019 13:57

Outlook v nastavení pro IMAP funguje jen jako zobrazení - tedy jako lepší rozhraní.
Jediné co, tak že nespolupracuje s tím zoner klientem.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů