Outlok Expres - Pravidla pro zprávy

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Trident
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Outlok Expres - Pravidla pro zprávy

Příspěvekod Trident » 10 úno 2008 18:59

Ahoj Podruhé

Mám skromný dotaz. Jako výpomoc spamového filtru mám vytvořena dvě poměrně rozsahlá pravidla zpráv. Pro případ reinstalace mám položky filtru uloženy v textovém souboru, avšak stejně je musím ručně kopírovat do pravidla položku po položce.
Zajímalo by mne, ve kterém souboru jsou tato pravidla pro příjem pošty ukládána, a zda je lze nějakým jednodušším způsobem vyextrahovat a opět importovat, či zda na to existuje nějaká utilitka.

Děkuji
"Nejčastěji se u odborníků setkáváme s uměním, jak mnoha slovy neříci nic, a jak tazateli vnutit odpověď na něco zcela jiného, než se původně ptal..."

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 14 úno 2008 16:48

123 Outlook Express Backup 1.52 SW 702kB automatický zálohovač Outlook Express poštovního klienta.exe

e-Backup 1.4-zálohování Outlook Expresu.msi

EssentialPIM 1.9 Free-dovede importovat data z Outlooku (i verze Express). Nabízí pohled na nejdůležitější úkoly ve formě náhledu EPIM Dnes.exe

Outlook Express Backup 4.0-Aplikace Outlook Express Backup vytváří EXE soubor obsahující jak vlastní zprávy, tak i celou strukturu pošty.exe

SafeMail 1.05-zálohování Outlook Express. Zálohuje adresář, poštovní a diskusní složky, účty, pravidla, podpisy, šablony, seznam blokovaných odesílatelů a všechna osobní nastavení.exe


Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 5 hostů