outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

jaruberu
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod jaruberu » 14 úno 2009 00:11

Potrebovala bych vratit vsechny prectene emaily zpet do sve emailove schranky na seznam.cz, ze ktere mi ji stahl outlook. Nechci jej pouzivat, nainstalovala jsem jej nechtene a ted mi to komplikuje. Muze nekdo poradit? Mam tam dulezite pracovni maily.diky moc.

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod Myloš » 14 úno 2009 00:30

Mám obavu, že na původní místo už je nedostaneš.
Chceš-li se o to přesto pokusit, kontaktuj help-line Seznamu a nám pak dej vědět, jak's pochodil.

Jestliže netrváš na tom, aby byly e-maily přesně na svém místě, jen když budou na Seznamu, pošli je sám sobě a pak si je na Seznamu nějak přeroztřiď. Budeš sice jako odesilatel ty, což není ideální, ale budou na serveru a o to jde.
V každém případě si v Outlooku zaškrtni volbu „Ponechávat stažené zprávy na serveru“ (nevím kde, jestli v nastavení, či v pravidlech účtu, protože jsem outlook nikdy nepoužíval).

PS:
Vítej na PC-HELPu.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod mike007 » 14 úno 2009 08:18

Nainstalovat si Outlook nechtěně, dejme tomu, ale že si pak v něm ještě nastavíš učet (uživatelské jméno, heslo, pop3, smtp) nechtěně je nepochopitelné...

Jinak doplním Myloše:

Aby ti zůstávaly zprávy na Seznamu, bude potřeba změnit nastavení v Outlooku:

Nástroje --> Emailové účty --> označ Zobrazit nebo změnit existující účet --> tlačítko Další --> vyber účet --> tlačítko Změnit --> tlačítko Další nastavení --> záložka Upřesnit --> Doručování: zaškrtnout Zachovat na serveru kopie zpráv --> potvrď tlačítkem OK --> tlačítko Další --> tlačítko Dokončit.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

jaruberu
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod jaruberu » 14 úno 2009 09:52

Ahoj
diky moc za ochotu, ja nakonec uplne zrusila svuj ucet, aby mi je to nestahovalo dal, postup podle rady se mi nepodaril, mela jsem tam uplne jine odkazy a napisy. Musim ovsem podotknout, ze jsem "pocitacovy expert"..........chtela jsem se s outlookem naucit pracovat, tak jsem ho nainstalovala, ze se do toho pomalu dostanu, bohuzel jsem tam asi odfajfkovala i tuhle ppitomou funkci. Zkusim tu help linku na seznamu a pak dam vedet. Hezky den.J
PS: jo a mam office 2007

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod guest » 14 úno 2009 11:14

Ten postup co píše mike007 je samozřejmě správný. Ty si zřejmě myslíš, že tento postup ti vrátí zpět ty dřívější maily, ale to samozřejmě ne. Teprve další maily po tomto nastavení zůstanou na příslušném serveru.

xenoash
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: outlook mi stahl vsechnu postu z emailu,jak zpet?

Příspěvekod xenoash » 12 bře 2009 19:23

Obavam se ze maily tam uz nikdo nevrati (ani helpline, jelikoz se tam nenajde nikdo ochotny to udelat). Toto je problem zpusobeny uzivatelem a ne seznamem. (Takze hura preposlat kazdy jednotlivy email zpatky na seznam, a jeste budes sama autorem emailu, takze temer nedohledas zpetne spravny email)

Dalsi vec: Outlook je součástí kancelářského balíku a předpokládá se u něj použití především ve firmě a to s napojením na firemní server (dokladem toho je i to, že sada 2007 Home a Student - urcena pro domacnosti, neobsahuje Outlook) z tohoto důvodu nemá Outlook standardně navoleno Ponechávání zpráv na serveru. A ono je to i dobře jelikož mailbox je potřeba uvolňovat.

Nezbývá než rada: při každém nastavování si důkladně projít nastavení a každou možnost. Sám sem si tím také jednou prošel u Outlooku. Dobré je ještě před nastavováním pro jistotu vypnout Automatické přijímání/odelílání emailů (to pro ty, kteří s Outlookem začínají).


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1778
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    2044
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od janakailana » 03 bře 2024 08:21 » v Kancelářské balíky
    6
    1230
    od janakailana Zobrazit poslední příspěvek
    03 bře 2024 11:16
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od huklorcz » 15 bře 2024 22:20 » v Kancelářské balíky
    5
    1429
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 23:52
  • MS Outlook - Hromadné vytvoření složek Příloha(y)
    od czTANIScz » 22 zář 2023 11:36 » v Kancelářské balíky
    6
    3263
    od czTANIScz Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 22:34

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů