odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007 Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Davson
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 284
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod Davson » 21 pro 2009 17:20

Koupil jsem v bazaru starý notebook a v něm je program MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007 v angličtině. Za prvé anglicky neumím a za druhé si nejsem jistý zda je program legální nebo třeba jen zkušební a po nějakém čase přestane fungovat. Nevím jak to zjistit. Pro jistotu jsem si stáhl program open office v češtině, který již mám i na jiném PC.
Jak můžu celý kancelářský balík MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007 odinstalovat ? Nebude to po mně chtít nějaké instalační CD? Žádné nemám.

Reklama
Uživatelský avatar
Martimos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: listopad 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod Martimos » 21 pro 2009 17:23

Mělo by to normálně jít odinstalovat přes Přidat/Odebrat programy. Popřípadě můžeš použít nějaký unnistaler, např. Revo Uninstaller.
Jednoduchost je maximální propracovanost. - Leonardo da Vinci

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod guest » 21 pro 2009 17:42

To Davson, řešíš problémy které nejsou - vyzkoušej a pak uvidíš. :lol:

Davson
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 284
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod Davson » 21 pro 2009 19:13

Dobře zkusím to raději přes ten Revo uninstaler. Tu složku Microsoft Office mám na disku C ve složce programy. Na dalším disku mám ještě složku Záloha, kde je asi nějaký instalační balíček OFFICE 2OO7 ( Microsoft Office (2007) Blue Edition - R@n3). To se asi nesmaže, to budu muset smazat na tvrdo ?
Naposledy upravil(a) Davson dne 21 pro 2009 19:32, celkem upraveno 2 x.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod peacoq » 21 pro 2009 19:18

Tak se nestresuj a prvne udelej to co se nabizi jako prvni a uz ti bylo doporuceno - odinstaluj to trochu dokladneji a teprve potom hledej chybu/spisa pripadne dalsi nutnosti.
.
Program/hru odinstaluje trochu jinak, nez pres Pridat/Odebrat program - pouzijes: http://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/
- stahnes a podivej se na obrazky u toho odkazu ke stazeni - z toho pochopis, ze jen nainstalujes > otevres Revo Unistaller - vyberes Uninstaller a v nem zvolis dannou hru > a odinstaluje se vse co s hrou souvisi (dukladneji, ze jen pres Odebrat program).

Jakmile to revem odinstalujes > nasledne spusti Ccleaner - registry (a spust, cimz se vymazou stare, jiz nepotrebne zapisy z registru-mozku komplu) > PC restartuj.
Az se zrestartuje, prekontroluje se, zda se smazaly slozky souvisejisi s programem.
(podle nazvu programuvyrobce se v casti PC Program Files vzdy vytvari slozka danneho programu a je nutne prekontrolovat, zda tam nezustala viset a pripadne potom ''nezmatla'' kompl pri nove instalaci)

/ ...dobu platnosti by jsi mel videt (nekde) v nastaveni programu a jeslti je to starsi PC a program je stale funkci, tak se da zjistit, kdy byl instalovany a mas jasno o jeho budoucim pouziti, kdyby jsi o nej snad stal, i kdyz jsi tedy zvolil OpenOffice, ktery umis ovladat

d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod d1amond » 21 pro 2009 20:00

Pánové (Davson), vy se tu drbete levou nohou za pravým uchem - správně, jde to nepohodlně a je s tím moc práce. Office 2007 má zcela jednoduchý a intuitivní instalátor (ano, přes přidat/odebrat programy) + CCleaner a je klid. Revo je dobrý, pokud selhávají zcela standardní postupy.
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod peacoq » 21 pro 2009 20:09

Ano, je to dotycneho zaloha instalovaneh programu, proto ji ma na druhem disku.
Jesltize na C-ProgramFiles vidis Office, neni co resit - je instalovano na C (to pro pripad, ze by nekdo program instaloval na jiny disk, nez je system, coz ale neni tento pripad, a na tom druhem je jen instalacni zaloha, jak mas uvedeno).

A kdyz takto vahas a nevis si rady s odinstalaci, tak preci jen radeji pokracuj pres ''Odpoved'', a ne, ze upravis predchozi, protoze se to da prehlednout, a pro tebe je to dulezita otazka/informace, aby jsi vedel co a jak.

Davson
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 284
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007

Příspěvekod Davson » 21 pro 2009 21:57

d1amond píše:Pánové (Davson), vy se tu drbete levou nohou za pravým uchem - správně, jde to nepohodlně a je s tím moc práce. Office 2007 má zcela jednoduchý a intuitivní instalátor (ano, přes přidat/odebrat programy) + CCleaner a je klid. Revo je dobrý, pokud selhávají zcela standardní postupy.

Máš pravdu měl jsem to udělat přes ovládací panely. Zkoušel jsem to přes Revo. Napsalo mně to nějakou hlášku : Program Microsoft bootstraper přestal pracovat. Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí a oznámí vám zda je k dispozici nějaké řešení. Nic neoznámil. Odinstalace se v Revu dokončila. Když však začala odstraňovat zbytky v registrech tak trvala strašně dlouho. Asi se nějak zasekla. Ukončil jsem to přes správce úloh a dočistil Ccleanerem.
Složka v C programy zůstala, když jsem se ji pokusil vymazat, tak mně to napsalo, že by mohla být znemožněna práce některých programů. Tak jsem to tam raději nechal. :bomb:

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: odinstalace MICROSOFT OFFICE ENTERPRICE 2007  Vyřešeno

Příspěvekod mike007 » 21 pro 2009 23:48

Davson: Jak již zde bylo řečeno; není potřeba na odinstalování Office používat nějaké externí programy. Office jednoduše odinstaluješ pomocí Start --> Ovládací panely --> Přidat nebo odebrat programy. Poté není na škodu restart počítače a následně vyčistit registry pomocí Ccleaneru. Návod najdeš zde: viewtopic.php?f=70&t=5130 Není to ale podmínka.

Složku Office můžeš klidně smazat.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Microsoft Office - One Note
    od Søren » 12 dub 2024 21:40 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1185
    od Søren Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2024 17:06
  • Překladač MS Office
    od Lazar » 18 říj 2023 14:12 » v Kancelářské balíky
    0
    1733
    od Lazar Zobrazit poslední příspěvek
    18 říj 2023 14:12
  • Office app nejde vykopnout
    od jaojao » 24 bře 2024 09:38 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    679
    od jaojao Zobrazit poslední příspěvek
    24 bře 2024 09:38
  • jak odinstalovat licenci MS Office na nefunkčním PC
    od symetrala » 19 říj 2023 13:56 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1762
    od symetrala Zobrazit poslední příspěvek
    19 říj 2023 15:23
  • Notebook do 15.000 Kč (office, edit videa)
    od barinator » 19 črc 2023 16:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    673
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 20:58

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů