Stránka 1 z 1

Kopírování dat v excelu do dalších listů

Napsal: 28 zář 2010 01:13
od Lukas 18
Dobrý den, chci někoho požádat o pomoc. Jde mi o to, že jsem si v excelu 2007 vytvořil několik listů dejme tomu list1,list2 list3 až 20. A jeden hlavní list s názvem SOUHRN. Do listu1 - list20 pak píšu údaje jako je místo,datum, čas, osoba. Potřebuji, aby se mi tvořil přehled v listu s názvem SOUHRN. V praxi by to pak mělo vypadat následovně: např. do listu 3 napíšu údaje místo,datum,čas,osoba. A tyto údaje se mi zároveň překopírují do listu SOUHRN. Pak to potřebuji např. zapsat do listu 10, opět vypíšu místo,datum,čas, osobu a potřebuji opět aby se to překopírovalo do listu SOUHRN, a samozřejmě se to zařadilo do dalšího řádku pod údaje z listu 3. Když pak napíšu údaje do jakýhokoli listu, bude se vše řadit pod předchozí. Nejlépší pak bylo, kdybych to mohl v listu SOUHRN řadit následně třeba podle datumu.

Děkuji moc za případnou pomoc, vůbec netuším kde toto už zjistit, tak zkouším tuto cestu najít někoho kdo bude tak hodný mi s tímto pomoct. :-(

Re: Kopírování dat v excelu do dalších listů

Napsal: 28 zář 2010 07:31
od Luboš
Pro kopírování dat z jednoho listu do druhého stačí obyčejný vzoreček, avšak toto platí pro vkládání na stejné místo ze stejného místa. Pokud potřebuješ vkládat do rostoucího počtu řádků, tak musíš použít makro, ve kterém použiješ i to třídění.

Re: Kopírování dat v excelu do dalších listů  Vyřešeno

Napsal: 28 zář 2010 09:59
od navstevnik
Kdyz se na teto poradne v sekci Kancelarske baliky podivas na dotazy z nekolika dnu zpatky, tak narazis na identicky pozadavek: viewtopic.php?f=35&t=57645 a reseni, ktere muzes lehce adaptovat pro svou potrebu.

Re: Kopírování dat v excelu do dalších listů

Napsal: 28 zář 2010 11:01
od Lukas 18
Moc děkuji :D