Stránka 1 z 1

Word: Propojení dvou dokumentů

Napsal: 25 srp 2012 20:11
od Kaze79
Dobrý den,
Rád bych se zeptal, jak je možné propojit dva dokumenty Wordu do jednoho. Dělám to, protože potřebuju ve dvou částech dokumentů jiný vodoznak (prostě pozadí) a toto mi přišlo jako nejlepší řešení. Takže moje otázky:

1. Jak lze tedy propojit dva dokumenty?
2. Lze v dokumentu nastavit, aby od určité pasáže měl dokument jiný vodoznak?
3. Existuje nějaký program, který ze dvou word dokumentů udělá jedno PDF?

Nejlepší by bylo, kdyby byla 2. metoda proveditelná , ale žádná z těchto tří postupů by mi příliš nevadila. Děkuji za odpovědi.

Re: Word: Propojení dvou dokumentů

Napsal: 25 srp 2012 20:58
od d1amond
Rozdílně formátovat jeden dokument lze i bez "dvou samostatných" dokumentů. Stačí k tomu rozdělit dokument na oddíly (Vložit > Konec > Konec oddílu ve 2003 a v Office 2007 na záložce Rozložení stránky - Konec).
2007 umí ukládat v PDF defaultně, u 2003 na to existoval doplněk, ale lze použít např. některou z dalších, volně stahovatelných aplikací.
http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=pdf

Re: Word: Propojení dvou dokumentů  Vyřešeno

Napsal: 25 srp 2012 22:02
od Kaze79
Na poslední stránce jsem dal Rozložení stránky - Konce - Další stránka (Konce oddílů), kurzor mi skočil tedy na novou stránku, pak jsem změnil vodoznak a bohužel se mi stále mění vodoznak celého dokumentu.
Edit:
Už jsem našel řešení. Otevřel jsem si panel úpravy Záhlaví, klikl jsem na obrázek. Tato metoda jaksi narozdíl od vodoznaku respektuje Oddíly. Děkuji za snahu.

Re: Word: Propojení dvou dokumentů

Napsal: 26 srp 2012 10:24
od d1amond
NZ. Ano, oddíly je možno buď provázat nebo oddělit.