Microsoft Office 2003 - nelze otevřít Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Stalo se Vám to taky?

Ano
0
Žádná hlasování
Ne
1
50%
Nepoužívám Outlook
1
50%
 
Celkem hlasů: 2

kecalka
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Microsoft Office 2003 - nelze otevřít  Vyřešeno

Příspěvekod kecalka » 10 lis 2006 19:57

Ahoj, dnes sem měla počítač ve stavu-spánek, no a když jsem chtěla poslat zprávu tak se mi outlook zasekl. Vypla jsem Outlook a restartovala comp. Po restartu mi ale počítač píše:Nelze otevřít výchozí složky emailu. Nelze otevřít úložiště informací. Prosím poradte mi co s tim mam dělat...moc děkuji kecalka...

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 11 lis 2006 12:37

Takové problémy se Outlooku stávají a důsledek je poškození souboru, kde se ukládá pošta. Standardní umístění tohoto souboru je v Documents and Settings\tvůj účet\Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Outlook\Outlook.pst

Zkus spustit prográmek scanpst.exe, který je uložen v adresáři Program Files\Common Files\System\MSMAPI\1029\ a jako soubor ke kontrole vyber ten tvůj výše zmíněný Outlook.pst

Snad ti to pomůže.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 13 lis 2006 21:14

Pokud by ti nepomohla rada od mikela (myslím si ale, že ti pomůže - tento program nám pomáhá v naší firmě opravit 99% všech problémů s PST soubory), tak na netu existují i jiné programy, které můžeš na to použít. Je to např. Advanced Outlook Repair nebo Recovery My Email for Outlook, ale při stahování dávej vždy pozor na to, pro jakou verzi Outlooku to potřebuješ (zjistíš to klasicky přes Nápovědu a O programu).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů