GTA V - Cutscény/drhání

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Galli
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 102
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

GTA V - Cutscény/drhání

Příspěvekod Galli » 03 dub 2020 23:51

Ahoj, omlouvám se že sem píšu pravděpodobně skrz blbost ale doopravdy už nevím kam se mám obrátit. Zkoušel jsem tento problém hledat pomocí Google kde jsem viděl opravdu dost příspěvků skrz tento problém ale nikde žádné řešení ani jiný fix. Problém je takový že pokud hru na jakékoliv nastavení hraji na fullscreen tak ukazatel přes program Fraps mi ukazuje stálých 60 FPS bez jakýchkoliv propadů, s tím že hra jako taková v dané scéně vypadá jakoby jela pod 50 FPS a postavy se jakoby lehce lagují. Jakmile se ale dostanu přímo do hry a začnu hrát tak problém zmizí. Co mě ale překvapilo bylo že při změně zobrazení z fullscreen na fullscreen borderless nebo čistě windowed... problém zmizí taktéž. Když jsem míval Windows 7 tak jsem se s tímto problémem nesetkal a zkoušel jsem si zahrát GTA V i na mém notebooku kde jsou Windows 10 taktéž a tam se problém neprojevuje nijak. :bigups: Budu rád za každou, každičkou radu. :-)

Děkuji.

Reklama
Uživatelský avatar
Donator_HD
Level 2
Level 2
Příspěvky: 191
Registrován: říjen 18
Bydliště: Karlovarský Kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA V - Cutscény/drhání

Příspěvekod Donator_HD » 04 dub 2020 02:45

Nejedou cutscény v GTA V na 30fps jako v některých ostatních hrách? Kdyžtak používám MSI Afterburner, tomu věřím víc než Frapsu.
CPU: AMD Ryzen 7 2700,RAM: HyperX Furry Black Series 2X8GB 2666MHz,GPU: SAPPHIRE Radeon RX 470 8GB Nitro+,MB: MSI TOMAHAWK B450 MAX,PSU: EVGA 650 GQ

Uživatelský avatar
Skeleton
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 743
Registrován: říjen 12
Bydliště: Kutná Hora
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA V - Cutscény/drhání

Příspěvekod Skeleton » 04 dub 2020 10:00

Většinou jdou na 30 fps, jestli používáš 144 Hz monitor, pak je to o hodně více znatelné než už 60 Hz. Mám tu samou zkušenost, jelikož používám právě 144 Hz monitor. Zkus ještě zapnout adaptivní synchronizaci, mě osobně také nepomohla, ale zkusit to můžeš.
► Zobrazit spoiler

Galli
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 102
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GTA V - Cutscény/drhání

Příspěvekod Galli » 04 dub 2020 11:46

No vzhledem k tomu že jsem hru hrával i když jsem míval Windows 7 se stejným HW a hra běžela v pohodě. Vlastním Zowie by BenQ 2455 60Hz, nenapadá vás jestli by to nemohlo způsobovat něco přímo ve Windows 10? Jestli nemám např. něco špatně aktualizovaného či vypnutého/zapnutého. Protože si pamatuji že u Windows 7 se vám půlil obraz videí když jste měli vypnuté Aero. :)

Uživatelský avatar
Donator_HD
Level 2
Level 2
Příspěvky: 191
Registrován: říjen 18
Bydliště: Karlovarský Kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GTA V - Cutscény/drhání

Příspěvekod Donator_HD » 06 dub 2020 16:15

Nevím, ovladače či máš neaktuální, a nebo se podívej jestli nemáš jinou frekvenci monitoru nastavenou ve windowsu v nastavení obrazu
CPU: AMD Ryzen 7 2700,RAM: HyperX Furry Black Series 2X8GB 2666MHz,GPU: SAPPHIRE Radeon RX 470 8GB Nitro+,MB: MSI TOMAHAWK B450 MAX,PSU: EVGA 650 GQ


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů