Kolísající FPS u her

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
GarGy
Level 3
Level 3
Příspěvky: 520
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Kolísající FPS u her

Příspěvekod GarGy » 09 kvě 2010 20:55

mam dotaz ... snad jsem to zařadil dobře protože se to tak uplně netýká her ... nu ... dneska celej den mám problém ... naloguju do hry a mám tak 10 vteřin 45 fps ... normál ... po deseti vteřinách 999 a obcas to spadne na 50 zpet ale za chvili zase 999 .... :twisted: už mě to záčíná štvát ... internet mi jede bez problémů ... nevim cim to je ... nemohlo by být neco s mojí wifi u notebooku ?

edit: zkoušel sem vypnout jak wifi router doma tak i modem obojí tak na 15 minut a nepomohlo ....

Reklama
Uživatelský avatar
GarGy
Level 3
Level 3
Příspěvky: 520
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolísající FPS u her

Příspěvekod GarGy » 09 kvě 2010 21:53

skype hovor v pořádku ... je to jen záležitost her ... mohla by to být požkozená moje wifi v ntb ??

edit : jakmile jsem se pripojil do hry tak začly lagy a skype hovor spadnul :roll:

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolísající FPS u her

Příspěvekod zao » 09 kvě 2010 22:02

co ti vadí při tak vysokých číslech nemůžeš pozorovat "cukání" maximálně se můžou objevovat lagy způsobený tvým vysokým pingem
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
GarGy
Level 3
Level 3
Příspěvky: 520
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolísající FPS u her

Příspěvekod GarGy » 09 kvě 2010 22:05

lagy ? lagy jak prase ... třeba u CoD 4 se propadnu do země a objevím se uplně někde jinde ... :D ha teď už padá i skype hovor normálně .... já mám strach aby to nebylo mým wifi přijímačem či jak to mám nazvat v notebooku ...

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3228
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kolísající FPS u her

Příspěvekod Speed_dead » 14 kvě 2010 11:11

Když používáš Skype při hraní, tak se nedivím, že ti kolísá FPS. Na kecání při hře se hodí třeba Teamspeak apod, jenž je na to určený - má pravidelný a minimální datový tok. Na zalagování stačí mít puštěný originál ICQ klienta, jenž tam každou chvíli hodí jinou reklamu. Je jedno jak rychlý máš připojení. Při každým začátku tahání čehokoliv (u icq reklamy) ti to loagne. Navíc, pokud seš se Skype připojený dýl a máš dobrý připojení, tak z tebe udělá supernoda a to jsou pak datový toky,
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host