Stránka 1 z 1

Far cry 3 Čestina

Napsal: 05 čer 2013 16:27
od dominpb
Zdarec..Nemáte někdo odkaz na funkční češtinu ? Jako myslím stáhnout, jelikož to vymazavání tech souboru russia.bat a .fat u mně nefunguje.. na uplay to nejde ani ve hře.. Tak to hcu udělat přes stáhnutí.. Google mi vyhledal různé stránky ale všude je to .bat atd nebo na uložto akorát vymazané. :oh: .. Další můj stupidní dotaz.. :wtf: Děkuji

Re: Far cry 3 Čestina

Napsal: 05 čer 2013 16:31
od HAFcool
http://farcry.gamefan.cz/far-cry-3-cestina/

Tohle jsi zkoušel? Jinak nevím, všude je to stejné.

Re: Far cry 3 Čestina

Napsal: 05 čer 2013 17:26
od dominpb
Ano nefunguje.

Re: Far cry 3 Čestina

Napsal: 05 čer 2013 17:50
od Zba
Ahoj, já bych řekl, že to jenom děláš špatně. Mně to původně taky nešlo, ale pak jsme to s kámošem dali dohromady. Já měl české titulky ale ne menu a on měl menu česky, ale ne titulky. Pak jsme dali hlavy dohromady a šlo to. Zkus to podle tohoto http://www.youtube.com/watch?v=3u9Ju7B6ncE, vypadá to podobně jako jsem to dělal já.

Re: Far cry 3 Čestina

Napsal: 06 čer 2013 15:53
od dominpb
Zadaný cíl je neplatný.

--- Doplnění předchozího příspěvku (06 Čer 2013 15:55) ---

Aha .. No problém sem vyřešil naprosto nahodou zkoušel jsem to tam dát ješte jednou a s mezerou... U win7musím asi dát mezeru. Díky za radu. ;)

Re: Far cry 3 Čestina

Napsal: 06 čer 2013 18:10
od Zba
Já si pamatuju, že jsem taky něco přepisoval v umístění zástupce bo tak, a musela se tam někde dělat mezera, myslím před pomlčkou. Vyčetl jsem to z anglicky psaného návodu. Tady byla ta chyba :-D