Win 32

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Jarda B.
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Win 32

Příspěvekod Jarda B. » 10 úno 2007 10:33

Dobrý den
potřeboval bych poradit kde a jak stáhnout aplikaci win 32. Cd - éčko s hrou se na ni odkazuje a nejde spustit kůli scházející aplikaci win 32. Dík za případnou radu a pomoc.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 10 úno 2007 13:05

Napiš celou hlášku co to požaduje a jaký máš Windows(98,XP).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Jarda B.
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jarda B. » 11 úno 2007 08:58

Dobrý den,
takže windows jsou xp home edition. A hláška tam bohužel žádná nevyskakuje. Já jdyž vložím cd do mechaniky tak ta hra chce jako že naběhnout, objeví se obrazovka kde si člověk vybírá ze třech druhů her a po kliknutí na jakoukoliv z nich by se už měla rozběhnout. A tady to zamrzá, protože já když kliknu tak se nic neděje a nic se nespustí. Po otevření obsahu cd v total comandru a po volbě lister se mi zobrazí jakýsi výpis tohoto programu (spousta nesrozumitelných znaků a písmenek a je tam jediná věta u toho že pro správný chod tohoto programu je zapotřebí právě zminovaná aplikace win 32. Jen pro úplnost dodávám že se jedná o malé cd od balení bonbonů s lentilkama, které ale všude jinde normálně běhá......
Na cd jsou dva soubory: autorun a soubor s koncovkou info ve kterém je pouze napsáno že pro spuštění hry klikněte na ten autorun. Předem dík za radu a za strávený čas u Pc. Jarda


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů