Sims2 a virtuální paměť

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

habakuk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: září 04
Bydliště: Lázně Kynžvart
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Sims2 a virtuální paměť

Příspěvekod habakuk » 20 úno 2007 08:31

Mám problém s vnučkami, kdo ví o co jde, pochopí. Na disk D: jsme naistalovali (pod XP) hru Sims2 až do dílu Mazlíčci. V minulosti nebyly problémy, ale instalace asi nebyla tak rozsáhlá. Nyní po cca 2 hod. začne
hra zadrhávat až přestane fungovat úplně (je nepoužitelná). Po ukončení je v pravém dolním rohu
známá "bublinka" Nedostatek virtuální paměti. V nastavení virtuální paměti jsme zkusili lecos, od "nastaví
systém" až po rozsah 200 až 1500 MB, avšak C:pagefile je stále cca 500 MB. Na jiných discích je zakázaný.
Existuje optimální nastavení pro tuto hru nebo je chyba jinde? Poradí mi někdo?

Reklama
Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Sims2 a virtuální paměť

Příspěvekod jarod72pm » 20 úno 2007 08:43

habakuk píše:Mám problém s vnučkami, kdo ví o co jde, pochopí. Na disk D: jsme naistalovali (pod XP) hru Sims2 až do dílu Mazlíčci. V minulosti nebyly problémy, ale instalace asi nebyla tak rozsáhlá. Nyní po cca 2 hod. začne
hra zadrhávat až přestane fungovat úplně (je nepoužitelná). Po ukončení je v pravém dolním rohu
známá "bublinka" Nedostatek virtuální paměti. V nastavení virtuální paměti jsme zkusili lecos, od "nastaví
systém" až po rozsah 200 až 1500 MB, avšak C:pagefile je stále cca 500 MB. Na jiných discích je zakázaný.
Existuje optimální nastavení pro tuto hru nebo je chyba jinde? Poradí mi někdo?

Příklad:
pokud máš paměť například 512MB ramm
tak virtualní pamět windowsu nastav 1024MB jak minimum tak maximum - obojí stejně(jde to ručně nastavit a uložit pak restartovat PC)
třeba Já mám rammku 1024MB a virtuálku taky 1024MB(a stačí mi to) a zatím nemám problém.
Někde se psalo že optimální nastavení virtualní paměti je dvojnásobek fizické paměti :wink:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
aproch
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 263
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod aproch » 20 úno 2007 11:03

Kolik máš volného místa na disku? Jestli si wokna vůbec můžou větší odkládací soubor vytvořit.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pamět RAM a osazení všech 4 slotů
    od Dav98786 » 25 zář 2023 21:43 » v Vše ostatní (hw)
    2
    2115
    od Dav98786 Zobrazit poslední příspěvek
    27 zář 2023 07:52

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů