Rada - Mafia

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Rada - Mafia

Příspěvekod Kocourekpuci » 01 bře 2007 08:11

Ahoj, kamarád mi nainstaloval crack Mafie, jede na virtuální mechanice, ale..... všechny postavy a autíčka mám průhledné. Čili je to na prd. Tvrdí, že to může být tím, že mám integrovanou grafickou kartu a že na to nestačí. Co jsem se díval na netu, tak podle požadavků by můj krám měl na to stačit.
Mám COMPAQ, 1GHz, 256 RAM - no, je to starý krám.
Může to být DirectemX? Nevím, jaký mám nainstalovaný, ale stáhnout 8.1 a vyšší by nebyl problém. Poradíte?

Reklama
raptorcz
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod raptorcz » 01 bře 2007 08:20

No podle tohodle tedy nevidim co mas za grafarnu :D U hry vetsinou byvaj directy tak zkus ktere obsahujou. Novyma samozrejme bys taky nemel nic zkazit. Ohledne grafiky zkus taky nove ovladace. Vetsinou integrovane jsou od intela. A co me jeste napada zkus ve hre v menu snizit vsechny efekty co nejmin treba to taky pomuze.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 bře 2007 08:30

Není opravný patch pro hraní Mafie pod XP? Mám takový dojem, že když jsem před nedávnem zkoušel oprášit staré hry, tak mi Mafia (a nejen ona) pod XPéčkama nechtěla makat.

Compaq=Siemens=>problémy :cry:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

raptorcz
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod raptorcz » 01 bře 2007 08:33

Kód: Vybrat vše

http://www.mafia-game.cz/

No pripadne na ty patche. Ja uz to nehral ani nepamatuji. Jestli mas cracklou tedy hru tak pocitej ze ne vsechny crackle hry pak rozjedes kdyz je opatchujes. No muzes mit stesti. Taky jeste zkus kontabilitu.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 01 bře 2007 09:08

Na 99% je to ovladačem GK, taky se mi to kolikrát stalo (FX5200), postavičky byly průhledný kromě očí. Stačilo aktualizovat a vše bylo v pohodě. :wink:

Scruger
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Scruger » 01 bře 2007 15:11

Presne to se mi stalo taky a nebylo to ovladacem ale nastavenim ...u me stacilo jen pustit setup (Start --> programy -->Mafia --> Setup) a tam sem zmenil vertikalni synchronizace (zapl sem ji) myslim ze to bylo tim, ale nevim to jiste protoze sem cely setup zmenil abych videl jestli to pomuze :roll:

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 01 bře 2007 19:19

Návrhy jako vždy perfektní - nainstaloval jsem DirectX 9.0, zkusím to znovu nainstalovat. Ve hře jsem zkoušel všechny varianty nastavení a nic.
Kamarád, který to instaloval má notebook 2.4 GB, má stejnou instalaci programů jako já (až na drobné vyjímky) a jemu to jede v pohodě, což ho štve, protože každou takovou hru hrajem proti sobě a teď nemůžem hrát
Počítač snese Wolfensteina, Cruseidra, Heroes, originál cd Rally.

Uživatelský avatar
MarekRaušer
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 382
Registrován: květen 06
Bydliště: Náchod
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

t

Příspěvekod MarekRaušer » 02 bře 2007 00:43

Tady sem ti upnul patch a crack.Je to na CZ verzi A fungujou.


Kód: Vybrat vše

http://czshare.com/download_file.php?id=42499&file=C_____Documents_and_Settings____Marek___Rau_er____Plocha____Plocha.rar
NA BĚLEHRAD !!! CO JE TO ZA ŠVEJKOVINU !!! NIKDY NEMŮŽE BÝT TAK ŠPATNĚ,ABY NEBYLO JĚŠTĚ HŮŘ !!!

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 02 bře 2007 08:08

Děkuji. Domnívám se, že za to mohl ten Direct. Narval jsem tam ten nejvyšší co šel stáhnout a zítra bude nový pokus.
Stáhl jsem i z odkazu prográmek, tak uvidím. V nejhorším dotaz rozšířím a vy určitě přijdete na radu. Zatím vždy jste poradili dokonale.
Ještě se zeptám - sice to s tím nesouvisí, ale třeba poradíte - našel bych někde nějaký lehce pochopitelný program na bootovací disketu pro XP? To, co jsem na netu našel je na mě moc složité. Potřeboval bych naformátovat disk, ale jak jsou tam XP, nevím, jak se dostat na příkaz fdisk, protože s těmito příkazy XP nekomunikují. Příkazový řádek po zadání píše něco o tom, že operaci nejde provést, protože s programem se pracuje a na Stahuj se teď objevilo něco na formátování, tak jsem myslel, že bych to zkusil přes to. Nevím, zda můj program XP má bootování, tak se raději zeptám, než bych vymazal a pak čučel. :oops:

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 02 bře 2007 11:40

Pakliže máš jen jednu instalaci wxp, zapni v biosu bootování z cd a v průběhu instalace můžeš při určování místa k instalaci odebrat disk(oddíl) (písmeno d) a pak vytvořit(pís. c) a určit jej jako místo k instalaci a poté se to zeptá, jestli jej chceš formátovat. Možná se k tomu dostaneš i bez odebrání oddílu, ale nejsem si zcela jist, jenom nesmíš tu instalaci rozjíždět z xp ale přímo nabootovat po restartu. Pro práci s jinými oddíly( tam, kde není aktuální instalace xp) použíj správce disku.

Uživatelský avatar
Kocourekpuci
Level 1
Level 1
Příspěvky: 67
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Kocourekpuci » 02 bře 2007 16:37

To, co jsi psal, to se to opravdu ptá a když zadám naformátovat, tak to něco napíše v tom smyslu, že to nejde, ale jde oddíl c: opravit a v podstatě přeinstalovat XP. Ale než to začne dělat, tak to v podstatě formátuje, i když ne v podobě jako je to u W98, že skončím u černé obrazovky a z a: tam rvu bootovací Bios. Myslel jsem, vymazat hdd takhle natvrdo, do podoby černé obrazovky. Někde jsem tu na fóru četl, že XP jdou jen přes fdisk, což umím, ale mám pocit, že to u XP v podstatě vůbec nejde.

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 05 bře 2007 09:55

Je to sice OT, ale můžeš zkusit nějakou instalačku linuxu, fdisk ti možná pojede, ale poté to bbudeš muset převést do ntfs, ale pokud bootuješ z cd, musí to jít, několikrát jsem to už dělal. Pokud máš disk rozdělen, můžeš zkusit spustit instalaci z win xp tak, že si najdeš na cd v adresáři i386 soubor winnt32.exe a spustíš ho takto: cesta k souuboru\winnt32.exe /tempdrive:d.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rada s upgradem PC na CS2
    od gikox54986 » 31 bře 2024 14:11 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    1012
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    31 bře 2024 17:08
  • Upgrade RAM - rada
    od Zidy » 16 kvě 2023 21:31 » v Problémy s hardwarem
    8
    1383
    od Zidy Zobrazit poslední příspěvek
    17 kvě 2023 19:14
  • Rada s windowsem
    od Mladkov204 » 31 črc 2023 20:07 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    2359
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 09:36
  • rada se steam
    od Mladkov204 » 17 srp 2023 20:11 » v Vše ostatní (sw)
    3
    2227
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 10:41
  • SkyDSL rada
    od krakenus600 » 21 zář 2023 14:31 » v Vše ostatní (inet)
    2
    1458
    od krakenus600 Zobrazit poslední příspěvek
    21 zář 2023 14:54

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů