NFS underground 2 Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

philipo
Pohlaví: Nespecifikováno

NFS underground 2

Příspěvekod philipo » 29 led 2005 13:17

ve hře se mi nezobrazují auta ..prostě tam je jen jejich obrys ale jinak je to celý bíly (to auto) ...instaloval jsem to u kamoša a temu to valí v poho(má 2,1 Ghz athlon 128Mb grafika 500RAM) já mám 800Mhz duron 32Mb grafika a 384 RAM) předpokládám že to bude nekde v nastavení ale zatím jsem na to nepřišel

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 led 2005 13:38

Zkus napsat podrobnější specifikaci, ale už podle grafiky je poznat že to asi zrovna ta správná mašina na hraní NFSU2 nebude. Nemyslím si že to bude v nastavení, spíš bych tipoval že si ta gamesa prostě nerozumí s tvým hardwarem. Můžeš zkusit stáhnout všechny nastavení na minimum, nainstalovat nejnovější ovladače, přeinstalovat DirectX taky na nejnovější, ale jestli to něčemu pomůže těžko říct...

philipo
Pohlaví: Nespecifikováno

re

Příspěvekod philipo » 29 led 2005 14:01

no to vím že to není to pravý ořechový "mašina"ale mám winxp ted i nejnovější ovladač na grafiku directx 9.0céčko
specifikace problému: no prostě normálka pustím hru pak spustím nejaký závod nebo kariéru vyberu si auto (už v tom výběru) je tam jen tvar toho auta jinak je to prostě bíly jakoby se nevykreslovaly textury to samé i v samotném závodu "jezdím s bílým flekem posilnici" :) jinak všady okolo jsou stromečky baráčky ..vykresleny v pořádku ...jesi ceš pošlu ti na mail obrázek ze závodu

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 led 2005 14:12

Myslím že ten obrázek bude zajímat i ostatní... Je totiž fakt výbornej :wink:

Obrázek

Myslel sem podrobnější specifikaci compu 8) Hlavně co máš za grafiku...

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 led 2005 14:20

V adresáři s gamesou má prej bejt souborek "SafeMode.bat". Zkus to...
Pak určitě mrkni po webu jestli není nějakej patch...

philipo
Pohlaví: Nespecifikováno

re

Příspěvekod philipo » 29 led 2005 14:27

no počítaček:
AMD Duron 800Mhz, Chipset VIA integrovaný audio,RAM 384Mb,Grafika Nvidia Geforce2 MX/MX 400 32Mb, 60Gb HDD,DVD,CD-RW...atd

philipo
Pohlaví: Nespecifikováno

ou jéé

Příspěvekod philipo » 29 led 2005 14:37

v safe modu je to to stejný možná i horší protože nejsou vykreslený i ostatní auta :D ...dal bych jsem další obrázek ale nejak nevím jak :-(

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 29 led 2005 18:01

zdravím všechny

Philipo: obr přidáš jednoduše, vstup do Galerie, tam přidej obr do vyřejný sekce, pak ho rozklikni, dej vlastnosti, zkopíruj cestu k němu a tu vlož mezi [img]a[/img] ....paxe ti v nejlepším zobrazí obr.

Jinak k tomu problému:
1. já hrál NFS Underground2 na P3-650 (@800) s GF4 MX grafikou a až na občasné záseky to bylo na min. detaily hratelné :wink: ...značně nestabilní, ale hratelné

2. problém vidím buď v ovladačích nebo v grafice, která to prostě všechno nezvládá a proto dělá tyhle záhadný problémy. Ideální by bylo, kdyby jsi si půjčil jinou grafickou kartu (od kamaráda) a otestoval to. Bychom byli hned chytřejší..
Rimms

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 led 2005 19:31

V galerii je další screenshot, taky pěknej :wink:
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=236

Koukal sem do readme a GF2 je podporovaná grafika, takže v tom by problém bejt neměl.
Když vrazíš CD1 do mechaniky, v autorunu je tlačítko Technical Support, když na něj klikneš otestuje ti to systém. Můžeš taky kdyžtak hodit screenshot co ti píše tam. Jinak bych zkusil mrknout po nějakým tom patchi...

philipo
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

underground 2

Příspěvekod philipo » 29 led 2005 23:23

no s těma patchema jsem to zkoušel ..jsem stáhl v1.1 ale vubec to nepomáhá.....a pro Rimmera: zkoušel jsem to u kámošky a jí to valí na 100% ale má o hodně lepší kompl.....viz nahoře...
a tady je obr. s tech. supportu
Obrázek
možná bych zkusil nainstalovat nejaké starší ovladač ...na nvidiii jsem měl verzi 66.93 ta nefachčila no tak jsem stáhnul beta verzi 67.66 ale taky prd...

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 30 led 2005 00:17

Asi nejseš na světě jedinej, různě po diskuzních fórech se dá najít spousta lidí se stejným problémem... Údajně je to v ovladačích. Podle readme je to zkoušený s ForceWare 61.77 pro Win2k/XP a 61.66 pro Win98/Me. Takže možná naopak místo novějších vyzkoušet starší drivery. Stahovat můžeš z tohohle linku: http://downloads.guru3d.com/download.php?id=10

philipos
Pohlaví: Nespecifikováno

underground  Vyřešeno

Příspěvekod philipos » 30 led 2005 12:17

NAZDAR ! Tak už mi to funguje stahnul a nainstaloval jsem ovladač od Nvidie verzi 61.77 a vše je ok.....


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů