Stránka 1 z 1
GTA 5 - multiplayer
Napsal: 29 bře 2015 16:35
od NevimNevim
Ahoj,
je tu někdo, kdo už hrál GTA 5 na konzolách a mohl by mi tedy nějak zhodnotit multiplayer? Četl jsem recenzi a tam třeba píší, že bez kamarádů to není moc záživný (téměř, že to nemá cenu ani hrát) a já bych to právě asi hrál sám. (nevím o nikom, koho znám, kdo by se to chystal koupit)
Děkuji za odpovědi.
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 29 bře 2015 16:39
od Karrex
Podívej se na Gogomantv na youtube. Má tam pár videí s kámošem. Opravdu to asi nemá bez známých moc co dát.
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 29 bře 2015 17:09
od malejbor
plánuji koupi

jen si teď musim sestavit PC
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 30 bře 2015 00:52
od NevimNevim
Ok kouknu. No škoda, za tu cenu bych čekal i pořádný multiplayer.
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 30 bře 2015 14:07
od Karrex
On je pořádnej, ale skoro žádnej MP, pokud se nejedná o MMORPG atp, stojí bez kámoše většinou za nic.
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 30 bře 2015 14:31
od NevimNevim
Tak třeba hraní Battlefieldu 3 nebo dřív Call of Duty mi samotnému nevadilo.
U GTA jsem nikdy multiplayer nehrál, takže ani nevím, co přesně od toho očekávat, ale chci zvážit každý plusy a mínusy. (Ty videa jak si mi doporučil, mi to snad přiblíží. Ještě jsem neměl čas, se podívat, snad večer.)

Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 30 bře 2015 14:42
od Karrex
Jo, samozřejmě akční hry, které jsou na to zaměřeny, to by je pak asi nikdo nehrál

. Ale i ty radši s někým hraju.
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 30 bře 2015 17:55
od Erazghûl
Ted jsem začal hrát MP na PS3 abych se později mohl připojit k těm co znám na PC (abych nebyl moc pozadu, kupovat budu až na podzim) a moc mě to samotného nebaví, a když se chci k němomu random připojit tak mě většinou zabijou a okradou. A jestli chceš důkaz že s lidma co znáš je to o úplně něčem jiným tak se koukni na yt na VanossGaming
Re: GTA 5 - multiplayer
Napsal: 31 bře 2015 13:29
od NevimNevim
Tak jsem se podíval na ty videa, dobré, asi to fakt bude potřeba hrát s nějakými lidmi, i tady by se to dalo třeba domluvit.?... Lidí, co si koupí GTA sem asi chodí dost, bych řekl. Raději ale stejně počkám až hra výjde, nějak mám tušení, že to nebude hned optimální a počkám na recenze.
