Stránka 1 z 1

Problémy s instalací

Napsal: 27 úno 2017 15:16
od Zelgadis
Zdravím, byl bych velmi vděčný kdyby mi tu někdo pomohl s mým problémem, já si už vážně nevím rady. Jedná se o starší hru Dracula 2 Poslední útočištěm když ji chci nainstalovat, tak mi to po načtení instalátoru vždy napíše opravdu chcete ze sytému odstranit tuto aplikaci a všechny její součásti?, i když ji nemám nainstalovanou a když to potvrdím, tak vyskočí hláška chyba 1605 tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány.
Na googlu jsem našel, že by to mohly způsobovat nějaké zbytkové registry, které se neodstranili, když jsem to měl v pc posledně tak vše fungovalo perfektně, takže by to mohlo být ale já vůbec nevím jak je identifikovat, vše co jsem v editoru registru pod heslem dracula2 našel jsem smazal, také jsem všechny poškozené registry opravil v ccleaneru, ale problém stále trvá.

Pomozte prosím.

Re: Problémy s instalací

Napsal: 07 bře 2017 13:29
od hubys@outlook.cz
zkus iobit registry cleaner
a potom uz me napada jen přeinstalovat windows
tak jsem to u jedny hry resil ja kdyz jsem nebyl schopnej najit registry co tam zustaly muzes zkusit od iobit ese uninstaller on pak provadi hloubkove cisteni po odinstalaci programu tak to treba vycistí