sekáni her a pc

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

sekáni her a pc

Příspěvekod karci343 » 07 říj 2007 21:55

ahoj jsem tady novej tak nevím jestli to jsem patří, ale mám problém s kterým jsi nevím rady a prosil by jsem vás o pomoc. mám pc amd athlon 64, procesor 3500+, 1G ram, nvidia6200 turbo cache(TM) 128 při giga ram 256.problém je ten že když jsem na netu součastně a koukam na tv nebo dvd tak mě přeblikuje LCD to jsem kupoval nedávno. na vteřinu stmavne celej obraz a pak jde v pohodě, někdy když otevíram stránky a koukám na dvd tak se to všechno seká celej pc. a když nainstaluju hru tak mě z deseti jede jenom jedna a i to špatně většinou mě zamrzne a to jsem skoušel málo naročnou hru na grafárnu. skoušel jsem taky carbo call of duty a všechno se seká nebo mám černý pozadí na chvíli pak se to zas srovná na chvíli. direct X mám 9c a ovladače na grafárnu už jsem jich skoušel asi sedum starý i nový a pořád je to to to samí :-( nevím jsi s tím rady mohl by mě někdo tady poradit co mám udělat? moc krát děkuji vopřed za odpovědi karci343

Reklama
Uživatelský avatar
Mirek1
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2109
Registrován: červenec 07
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sekáni her a pc

Příspěvekod Mirek1 » 08 říj 2007 13:10

karci343 píše:ahoj jsem tady novej tak nevím jestli to jsem patří, ale mám problém s kterým jsi nevím rady a prosil by jsem vás o pomoc. mám pc amd athlon 64, procesor 3500+, 1G ram, nvidia6200 turbo cache(TM) 128 při giga ram 256.problém je ten že když jsem na netu součastně a koukam na tv nebo dvd tak mě přeblikuje LCD to jsem kupoval nedávno. na vteřinu stmavne celej obraz a pak jde v pohodě, někdy když otevíram stránky a koukám na dvd tak se to všechno seká celej pc. a když nainstaluju hru tak mě z deseti jede jenom jedna a i to špatně většinou mě zamrzne a to jsem skoušel málo naročnou hru na grafárnu. skoušel jsem taky carbo call of duty a všechno se seká nebo mám černý pozadí na chvíli pak se to zas srovná na chvíli. direct X mám 9c a ovladače na grafárnu už jsem jich skoušel asi sedum starý i nový a pořád je to to to samí :-( nevím jsi s tím rady mohl by mě někdo tady poradit co mám udělat? moc krát děkuji vopřed za odpovědi karci343

Ahoj.Jakej máš Operační Systém a zdroj.Jen se zeptám,když serfuješ po netu tak se díváš i na film? :shock:
Ovladače instaluješ certifikované a správne?k tvému systému?

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 15:42

Ahoj operační systém mám windows XP professionál service pack 2 a ovladače jsem instaloval s přiložených cd k základní desce, grafický kartě a monitoru, ale pak když mě to začalo blůbnout, tak jsem skoušel jiný ovládače jen na to grafárnu ostatní ovladače mám originál. a sem tam koukam na telku když jsem na netu mám 20" LCD tak jse mě tam vejde telka a net taky, ale štvou mě ty hry nejvíc jako chtěl by jsem zapařit nějakou hru, ale na 90% nejdou. včara jsem stáhnul nejnovější ovládač na nvidiu řady 6 nainstaloval jsem hru rFactor, nějakej simulátor aut zavodních a sem tam se mě sekne na 3-4 vteřinay jak jsem psal a to jsem ji měl v nastavenou na 800x600 a zdroj nevím jak to má zjistit tuhle skříň jsem koupil dvanějic ale v zadu je napsaný AC 230 V a ve vnitř je napsaný MODEL LC-B300ATX... ale ja se tomu rozumím jak koza petrželi :-( na zdroji je napsný SWITCHING POWER SUPPLY MODEL : LC-B300ATX
Naposledy upravil(a) karci343 dne 08 říj 2007 15:54, celkem upraveno 1 x.

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 15:48


Uživatelský avatar
Mirek1
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2109
Registrován: červenec 07
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Mirek1 » 08 říj 2007 15:59

karci343 píše:Ahoj operační systém mám windows XP professionál service pack 2 a ovladače jsem instaloval s přiložených cd k základní desce, grafický kartě a monitoru, ale pak když mě to začalo blůbnout, tak jsem skoušel jiný ovládače jen na to grafárnu ostatní ovladače mám originál. a sem tam koukam na telku když jsem na netu mám 20" LCD tak jse mě tam vejde telka a net taky, ale štvou mě ty hry nejvíc jako chtěl by jsem zapařit nějakou hru, ale na 90% nejdou. včara jsem stáhnul nejnovější ovládač na nvidiu řady 6 nainstaloval jsem hru rFactor, nějakej simulátor aut zavodních a sem tam se mě sekne na 3-4 vteřinay jak jsem psal a to jsem ji měl v nastavenou na 800x600 a zdroj nevím jak to má zjistit tuhle skříň jsem koupil dvanějic ale v zadu je napsaný AC 230 V a ve vnitř je napsaný MODEL LC-B300ATX... ale ja se tomu rozumím jak koza petrželi :-( na zdroji je napsný SWITCHING POWER SUPPLY MODEL : LC-B300ATX

No podle obrázku to bude nějake no-name zdroj :shock: a myslím že je slaboučky na tvoji sestavu,jak máš dlouho komp"dělá to pořád nebo to začalo co píšeš sem.Ještě jedna věc..komp ti zamrzá tak že musíš natvrdo resetnout?nebo to jen trhá..

Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 08 říj 2007 16:00

Zkus aktualizovat jak ovladače grafické karty, tak ovladače monitoru-já jsem měl podobný problém, kdy byly v konfliktu ovladače grafické karty a monitoru-po aktualizuaci je všechno v pořádku.
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 16:33

na gráfárnu jsem nainstaloval ovladač novej včera a na monitor v pátek přímo jak jsem ho koupil s prodejny s CD. ne měl jsem tam jinou desku slabší a procák 2800+, 512RAM a grafárnu ATI radeon 128RAM ale typ už nevím dělá to jak jsem do tý skříně nakoupil nový věci a někdy zamrzne tak že musím na tvrdo ho restartnuť nebo jen tak mě hodí modrej restart z ničeho nic a vypíše mě že to musel udělat pro ochranu systému. a 450W zdroj by byl už dostačujúci na tuhle zostavu co mám? ovšem jak je to zdrojem...

Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 08 říj 2007 16:39

karci343 píše:...na monitor v pátek přímo jak jsem ho koupil s prodejny s CD.


Ani ten nemusí být ten nejnovější. :bigups:
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 16:41

na monitoru mám ovládač z 12.9.2006

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 17:01

zlobyl píše:
karci343 píše:...na monitor v pátek přímo jak jsem ho koupil s prodejny s CD.


Ani ten nemusí být ten nejnovější. :bigups:


v pátek jsem kupoval monitor a hnet jak jsem ho zapojil tak jsem z CD nainstaloval ovladače to jsem tím myslel jako chci jenom pomoct nic víc obtěžovat někoho tady nemám vůbec v umysle to ne... :-(

Uživatelský avatar
Mirek1
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2109
Registrován: červenec 07
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sekáni her a pc

Příspěvekod Mirek1 » 08 říj 2007 17:09

karci343 píše:ahoj jsem tady novej tak nevím jestli to jsem patří, ale mám problém s kterým jsi nevím rady a prosil by jsem vás o pomoc. mám pc amd athlon 64, procesor 3500+, 1G ram, nvidia6200 turbo cache(TM) 128 při giga ram 256.problém je ten že když jsem na netu součastně a koukam na tv nebo dvd tak mě přeblikuje LCD to jsem kupoval nedávno. na vteřinu stmavne celej obraz a pak jde v pohodě, někdy když otevíram stránky a koukám na dvd tak se to všechno seká celej pc. a když nainstaluju hru tak mě z deseti jede jenom jedna a i to špatně většinou mě zamrzne a to jsem skoušel málo naročnou hru na grafárnu. skoušel jsem taky carbo call of duty a všechno se seká nebo mám černý pozadí na chvíli pak se to zas srovná na chvíli. direct X mám 9c a ovladače na grafárnu už jsem jich skoušel asi sedum starý i nový a pořád je to to to samí :-( nevím jsi s tím rady mohl by mě někdo tady poradit co mám udělat? moc krát děkuji vopřed za odpovědi karci343

Chlape..jak jsi kupoval ty new"komponenty.kupoval si to ze spětnou" kompatibilitou?

karci343
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: sekáni her a pc

Příspěvekod karci343 » 08 říj 2007 17:36

Mirek1 píše:
karci343 píše:ahoj jsem tady novej tak nevím jestli to jsem patří, ale mám problém s kterým jsi nevím rady a prosil by jsem vás o pomoc. mám pc amd athlon 64, procesor 3500+, 1G ram, nvidia6200 turbo cache(TM) 128 při giga ram 256.problém je ten že když jsem na netu součastně a koukam na tv nebo dvd tak mě přeblikuje LCD to jsem kupoval nedávno. na vteřinu stmavne celej obraz a pak jde v pohodě, někdy když otevíram stránky a koukám na dvd tak se to všechno seká celej pc. a když nainstaluju hru tak mě z deseti jede jenom jedna a i to špatně většinou mě zamrzne a to jsem skoušel málo naročnou hru na grafárnu. skoušel jsem taky carbo call of duty a všechno se seká nebo mám černý pozadí na chvíli pak se to zas srovná na chvíli. direct X mám 9c a ovladače na grafárnu už jsem jich skoušel asi sedum starý i nový a pořád je to to to samí :-( nevím jsi s tím rady mohl by mě někdo tady poradit co mám udělat? moc krát děkuji vopřed za odpovědi karci343

Chlape..jak jsi kupoval ty new"komponenty.kupoval si to ze spětnou" kompatibilitou?


hele ja nevím mě s tím poradil kamoš vybral desku procák ramky a grafárnu aby pasovali k sobě jedině skřiň hardisk a mechanika mě zůstali starý...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nová GPU - větší sekání her
    od lakcod » 23 úno 2024 18:26 » v Problémy s hardwarem
    9
    1133
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 úno 2024 16:54
  • Sekání kurzoru myši po čisté instalaci Windows 10 Příloha(y)
    od FooDMasteR » 26 kvě 2023 04:47 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1336
    od FooDMasteR Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 21:51

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů