WoT nejlepší výsledky

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 15 zář 2018 20:29

Cleric píše:Bohužel kupuji premkový účet a mám nakoupený i některý prémiový tanky. Právě za účelem vydělků kreditů. Na desátém levelu se s tankem takřka nedá vydělat.


desátém levelu se s tankem takřka nedá vydělat-asi hraješ úplně jinou hru.Díky rozbitému MM jsou už tiery 8(který je totálně v haj...) a výše pro ty co to hrají free už jen prodělečný,protože jestli jsi si nevšiml tak WG zřejmě docházejí prašule a potřebují výdělek a tak se výdělky ve hře značně změnily.A jsem i celkem zvědavý jak hra bude pokračovat.Nejenže je plná chyb tak co se chystá tak zřejmě nebude mít obdobu.Na letošním herním veltrhu se nechali slyšet,že se připravují změny a to jak ve směru nasazení botů tak zvýhodnění platících hráčů oproti těm co hrají zdarma.Uvidíme jak dopadnou kolová vozidla,protože má být na ně nasazený na zaměřování autoaim+,který je pro ostatní hráče na seznamu zakázaných modů.Uvidíme jak dopadne testovací server jak to tam půjde.

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Turion » 15 zář 2018 22:35

Mike case.png
Tak kdo dá více metálů, než tento maník?:)
https://www.youtube.com/watch?v=zv0O5rIeUIc

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Fox_25 » 16 zář 2018 03:02

Ještě z dob kdy se metály nedávaly i za pšouknutí.

shot_040.jpg

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 16 zář 2018 08:33

Tak kdo dá více metálů, než tento maník?

To není jen o metálech za hru,ale jak celkově hraješ,i když toho co jsi dal je prostě dost dobrej.Jak na tom jsi tak si můžeš zkontrolovat na -
https://cs.wot-life.com/eu/serverstats/

a podle toho si i vybírat tanky,které budeš jezdit.Vybírat se nechá podle barviček a to jak tanky tak jak hraješ ty a i časem možná přideš na to jak MM+RNG cinknutej,protože když koukáš na streamy hráčů,které jsou veřejné tak se málokdy stane,že netrefí a ještě se tomu diví,že neprošla.Naopak ty pokud nebudeš pravidelně platit tak se ti bude stávat,že pojedeš vlnu her a proher za sebou a při skládání týmů budeš věčne do pátého místa od spodku tabulky,i když se WG dušuje,že to není možné,ale na druhou stranu to ber pozitivně-nutí tě to k tomu,že se budeš zlepšovat.Ono je to svým způsobem pro WG i nutnost,protože víc jak 70%hráčů se nachází ve statusu-velmi špatné a podprůměrné a pokud chceš jako firma aby ti zákazníci nezdrhli úplně tak tomu trochu musí pomoci a uměle se to tlačí na průměr aby se vlk nažral a koza zůstala celá.Jenže to taky nejde dělat napořád a je to i vidět v úbytku hráčů na všech serverech.A není se čemu divit.Když si vemu cenu některých tanků tak je pro mě výhodnější koupit si áčkovej typ hry,který mě na nějaký čas značně zabaví než v současné době hrát hru,která se zvrhla v koridorovku,kde se za den točí jen několik zoufalých map a díky systému 3-5-7 jsou pro spodní tiery nejvyšší tiery neprostřelitelné a jsi pouze potravou na pár ran.Ber to i zdruhé stránky-nutí tě to ke zlepšování a občas si tu kvalitní epic hru zahraješ a pokud hraješ free tak není co řešit.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Turion » 16 zář 2018 09:42

Samozřejmě, že nejde o metály, jen jsem neměl co dát za svůj screen jinýho, když se mi nepodařilo sejmout víc než asi 3 tanky za hru. Ale ten kamikaze metál jsem si fakt vychutnal. Vypadalo asi nějak takhle z hlediska emocí: https://youtu.be/fz8vUtXvsds?t=92
Nebyla to náhodná srážka ve městě, ale plnou rychlostí obě vozidla z protilehlých kopců proti sobě a nikdo neměl před srážkou nabito, jelikož přebíjení trvá mrtě sekund u těch vozidel a já jsem si věřil, že ta kupa šrotu P43Bis toho nezničitelnýho E25 škodiče může rozdrtit a vyšlo to:). Samozřejmě obdivuju free hráče i bez metálů co dá 7 protivníků a má dohled kolem 300m.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 16 zář 2018 11:56

když se mi nepodařilo sejmout víc než asi 3 tanky za hru-
o tom to taky není.Když narazíš na partu tydýtů tak se ti i zadaří.Na to,že hraju rok a půl tak nejvíc za hru jsem nahrál 9 kousků,ale o tom to taky není.Rozhodující je nezdechnout a nastřílet si víc HP než má tvůj stroj a pak uvidíš jak to půjde nahoru.Naučit se základní mechaniku hry.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Turion » 16 zář 2018 13:56

Richchie mechaniku hry už nepotřebuju, když hru nemám, ale dobré že si to přečtou začátečníci co sem zabloudí.
Tak jsem kouknul na tu statistiku a zhruba za 1300 zápasů jsem si vydělal na P.43 ter, což je VII třída středního tanku se kterým už jsem ani pořádně nehrál.
Celkově jsem měl 22tanků v garáži, takže jsem utratil i výdělek za jiné, ale hrál jsem s některýma jen nárazově v mezičase, abych nečuměl 10 minut než skončí mapa po své smrti. Všechno samozřejmě free.
Za kolik zápasů jste si zhruba vydělali na podobný tank VII třídy? Abych zhruba věděl jak jsem to hodně neuměl:).

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Fox_25 » 16 zář 2018 14:22

richchie
Mě přišlo že je úplně jedno jestli máš pú, vlny proher a výher jsou pořád, stejně tak distribuce střel a penetrace.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Turion » 16 zář 2018 14:33

Mě ještě ve hře "potěšilo", že tank, který se ztratil z odhalení, ale přesto byl na místě a já tam střílel, tak jsem ho nezasáhl, ikdyž bylo jasné, že ho musím trefit. Dále jsem třeba zamířil pěkně na jistotu a prásk půl metru vedle ani šrábnutí.:) Protivník prakticky za jízdy trefoval nejmenší detaily mého tanku. Ale jako furt vede ta neviditelnost protivníka a moje viditelnost pro něj. To je extra sh-t pro nováčky, který musí odrazovat spoustu hráčů, aby vydrželi.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 16 zář 2018 17:20

Za kolik zápasů jste si zhruba vydělali na podobný tank VII třídy?
Tak to jsem nikdy nepočítal.V současné době mě to ukazuje 114 tanků(v garáži něco přes 40 a15000 bitev) z toho pouze jedna devíka a pak většinou tiery 5-8 a v kasičce něco přes 35 000 000.

Mě přišlo že je úplně jedno jestli máš pú, vlny proher a výher jsou pořád, stejně tak distribuce střel a penetrace-
tak to máš naprostou pravdu,že někdo musí prohrát a někdo vyhrát.Jde o to jak.Všimni si jak jsou skládané týmy když platíš a když ne?Protože používám pár povolených modů jako je zobrazení win 8 nebo XVM tak naprosto přesně vidíš jak je skládáno.Když neplatím tak se pohybuju většinou do pátého místa od spodku tabulky a win 8 se šancí na výhru se pohybuje od 20 do cca.43%.Když máš placeno tak se šance na výhru zvedají.Pak,když se podíváš na dobré hráče,kteří streamují a mají mod na win8 tak se všimni,že se většinou šance na výhru pohybuje od 40 po krásných 65 až 70%.A to už je sakra rozdíl.A jak jsem říkal hraju pouze rekreačně a free tak je mě to úplně jedno.Pár drobných jsem do toho dal,když jsem začínal a to ještě pouze na expení tanků,protože jsem nevěděl která bije.V současné době maximálně nějaký ten dárek pro známé a jinak nic,protože tahle hra v současné podobě si prostě peníze nezaslouží,protože pokud ze hry nezmizí nepovolené mody a nebude pomáháno pomocí MM a RNG tak prostě ode mne WG nedostane ani kačku.A pro představu jak vypadají nelegální mody tak to není problém dohledat na netu a doporučuju nepoužívat.

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Fox_25 » 16 zář 2018 18:28

Ukazatel šance na výhru jsem urychleně vypínal, hrát to s pocitem prohry nechci. I s pú to bylo asi od 15 do 48% a párkrát do měsíce hodně nad 50%. Ono se stačí podívat jakými barvami hraje tabulka hráčů a člověk to bohužel poměrně snadno odhadne. S umístěním v tabulce to samé, většinou vespod, sem tam uprostřed, jednou za čas nahoře a občas je bitva jen z jednoho tieru. Ze zvědavosti jsem si nedávno koupil pú na měsíc a je to stejné jako bez něj, ale samozřejmě že je to jen pocit, nemůžu říci že bych si dělal nějaký záznam jak se dařilo před tím a potom.

Ale taky jsem začal hrát po tříleté pauze takže těžko říci, protože je to(téměř) jiná hra. Jediné co si na pú pamatuji z dřívějška je, že mi paradoxně s pú klesl w/r, což se teď neděje. Celkově spíš vidím zlepšení v tom že si znovu zvykám co a jak, ale to se dělo i bez pú.

Nejvíce mi vadí excesy kdy dělo které se nabíjí 14s a 5 ran za sebou udělá z projektilu krtka. Nebo turbo bitvy, stačí pomalejší tank a člověk je rád že si jednou, dvakrát vystřelí. Ale co jsme to dříve sledovaly a zapisovaly tak to byly výjimky, jenže ty si člověk zapamatuje snadněji a pak má dojem že se to děje pořád. To samé rotace map, měl jsem dojem že dostávám pořád himlhergotsdorf, ale podle analyzátorů záznamů bitev to byl skutečně jen dojem a mapy byly +- jednotky % rovnoměrné. Hádám že to samé bude platit i pro RNG, člověk si snadněji zapamatuje že nesmyslně minul než že po haluzi trefil.

Samozřejmě nemůžu říci jestli WG manipuluje ve prospěch pú nebo s rng, nejsem nějak dobrý hráč a text výše jsou spíše dojmy.

S mody to vidím stejně, přijde mi že WG nemá možnost dostatečné kontroly, a pokud by mody zablokovali úplně tak bude xy lidí vč. mě nadávat.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 16 zář 2018 19:50

Ukazatel šance na výhru jsem urychleně vypínal, hrát to s pocitem prohry nechci-a proč?Pokud ti nebude dáno tak stejně nevyhraješ,ale když to vidíš tak máš možnost si aspoň dobře nastřílet.

Samozřejmě nemůžu říci jestli WG manipuluje ve prospěch pú nebo s rng-tak zkus zjistit jaké bylo MM+RNG,když jsi hrál a jaké je teď.Myslím si,že budeš překvapen.Můžu se mýlít.Hraju to jen asi rok a půl.

S mody to vidím stejně, přijde mi že WG nemá možnost dostatečné kontroly, a pokud by mody zablokovali úplně tak bude xy lidí vč. mě nadávat.
A proč by někdo nadával?Hra bude pro všechny stejná a není problém domluvit se s těmi kdo mody vyvíjí a dát je přímo do instalátoru hry a aktualizovat je pouze když se aktualizuje hra.A zajisté víš,že se mody stahují jen a pouze z téhle stránky-
https://wgmods.net/
Aspoň by ze hry vymizely prasečiny typu shaitan nebo zorrojan a hra by se trochu srovnala a ne jak to vypadá teď.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti