WoT nejlepší výsledky

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod Fox_25 » 16 zář 2018 20:46

To máš pravdu, zkusím to.

Ta tříletá pauza byla ještě před 3/5/7mm a záznamy bitev jsem smazal, uvidím až doběhne pú. Nicméně kamarád se na to zaměřil před časem a odchylky byly pár procent, jenže vzorek byl 100 bitev u 5 tanků. Ono je i možné že se RNG "šteluje" postupně po expiraci pú a po zakoupení.
Věřím tomu že s MM a RNG se manipuluje, ale ne kvůli pú. Spíš je to kvůli tomu aby u hry udrželi i horší hráče, protože je až příliš mnoho prohraných bitev kde jsou hráči s dobrými staty na jedné straně a opačně. A určitě jsi i ty zažil bitvu kdy máš dojem že je předem rozhodnut výsledek. Ale spíš mám pořád dojem že je za tím konfirmační zkreslení.

Hře ještě pár věcí chybí které řeší mody, osobně bych to nehrál bez serverového zaměřovače s normálním. Mod si můžeš stáhnout odkud chceš, na eu serveru je bohužel jen nějaké doporučení aby jsi nehrál s mody které ti dávají výhodu. Když se zeptáš podpory a nebo na fóru které konkrétní mody ti dávají výhodu, buď zarytě mlčí, nebo zopakují tu kouzelnou a nicneříkající radu. Bohužel vím i o pár lidech z okolí co měly mody pouze ze stránek WGmods a ban za mod dostali i tak.

Ano, WG by se mohlo domluvit s tvůrci modifikací, ale hádám že se to nestane protože to dává smysl, a kdyby chtěli, spolupracovali by s modery dávno. Shaitan a zorrojan jsou hezké mody, ani jsem netušil že něco takového existuje.

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WoT nejlepší výsledky

Příspěvekod richchie » 16 zář 2018 21:42

No vidíš,že jsi ani nezaznamenal,že existují a to jsem dal jen dva a ono je jich celá řada a hlavně nepoužívat.

Co jsem dal odkaz na mody od wg tak je to ofic schválená stránka přímo od nich a kontrolována jestli je čistá,protože se mě už stalo(používám aslaina),že na stránkách WG měl balík jinou velikost než na stránkách autora a bylo tam pár věcí navíc,které pak byly odebrány.A zajisté jsi si všiml,že se občas hra načítá trochu déle.Je to tím,že si wg skenuje složky resmod co tam je.Už se mě i stalo,že při spuštení hry se ozval firewall,že aslain chce komunikovat s netem a neofic se říká,že to je na popud přímo s autory hry a kontrolou modů.

Bohužel vím i o pár lidech z okolí co měly mody pouze ze stránek WGmods a ban za mod dostali i tak.
Je otázka jestli něco nezkoušeli už dřív a nedostali za to banána.Toto je další věc proč ode mne WG nedostane ani kačku,protože se neměří všem stejně a bez důvodu ti můžou zablokovat celý účet i když jsi čistý.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti