Stránka 1 z 1

Travian - online webová hra

Napsal: 20 lis 2007 14:09
od Minor
Hra odehrávající se na vzdáleném serveru, vše ovládáte prostřednictvým webového prohlížeče - budujete si jako náčelník vesnice svou vesnici, cvičíte vojáky, provádíte výzkumy na vylepšení zbraní a zbrojí, dokonce si můžete vycvičit i jednoho unikátního hrdinu. Nemusíte nic instalovat, jen stačí rychlá registrace, ve které vyplníte pouze přezdívku, heslo a svůj email. Nevýhodou je, že pokaždé musíte čekat určitý čas než se vámi zadané příkazy provedou. Následkem toho je, že denně se do hry přihlásíte třeba 5x na 5-10 minut.

odkaz: http://www.travian.cz

//odkaz upraven

Napsal: 20 lis 2007 16:11
od mmmartin
Zkus prosím bonusy ve hře získávat někde jinde.

Napsal: 20 lis 2007 16:23
od Minor
Hmm, neřek bych, kdybych sem hodil jen odkaz... Ale já jsem tu hru lidem ve stručnosti i přiblížil, proč ne? Jinak od čeho je tahle sekce? Jestli to je zakázaný tak to klidně smažte, nechci nějak narušovat pravidla tohohle fóra.

Napsal: 20 lis 2007 16:26
od majkll
Tak sekce tu není od toho ,aby sem někdo dal odkaz ve svůj prospěch. O to mmmartinovi šlo. Teď když je ten odkaz smazanej, tak nic neporušuješ, takže můžeš být v klidu

Napsal: 20 lis 2007 16:38
od ymorduur
Ze zacatku me to hodne bavilo, ale ted kdyz uz mam vesnicku pekne rozjetou zjistuji ze v tehle hre 1 clovek nema sanci sam hrat. Prijede nejaky hrac z aliance ktera ma xxx clenu znici vam kompletne obranu a pak vam katapulta zboura vsechny budovy. Nic pro me.

Napsal: 20 lis 2007 16:58
od Minor
tak tam moh nechat aspon http://www.travian.cz ne??

//odkaz jsem už upravil

Napsal: 20 lis 2007 18:09
od Slegr
Já hraju na serveru 4.Mám 6 vesnic a cca 3100 populace...

Napsal: 20 lis 2007 18:21
od peta501
hraju na 3x speed a mam 3 vesnice a 800 populace


koukam ze sme se rozkecali :lol:

Napsal: 21 lis 2007 06:06
od karlos
A já hraju na Jihozápadě, mám jednu malinkou vesničku v ní po týdnu padesát pilných včeliček a jednoho votravnýho souseda, kterýho jednou smáznu jak červa :lol:

pozdrav

Napsal: 21 lis 2007 12:29
od memphisto
já jsem hrál od začátku na českém speedu a byl jsem s populací v první desítce, ale už mě to hodně omrzelo. nestíhal jsem se starat o 18 vesnic a v každé jsem měl všechno postaveno a produkci přes 10k za hodinu už jsem nevěděl co s tím. Vojáků jsem měl spousty ale neměl jsem na koho útočit, tak jsem ten účet smazal.Po čase to hodně omrzí