Hladám starú hru

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Pengo2000
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 22
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hladám starú hru

Příspěvekod Pengo2000 » 14 úno 2022 10:48

Ahojte všetci..hľadám jednu starú PC hru,zabudol som jej názov..išlo v nej o to,že hlavná postava behala po rôznych mapách,kde boli nepriatelia ktorí ho nemohli zbadať..musel som sa schovávať v rôznych tmavých výklenkoch a nepriateľov vraždiť rôznymi predmetmi ktoré som našiel..napr: sklenený črep,igelitová taška,nôž,kosák a neviem čo ešte..bola to dosť drsná killovačka..síce nudná na príbeh ale v tej dobe to vyzeralo riadne drsne..vždy keď ma jeden z nepriatelov zbadal,musel som sa schovať do tmy a počkať kým signalizácia prezradenia prestane..následne som sa musel potichu priblížiť k nepriatelovi a zakillovať ho tým,čo mám akurát v zozname..bola to trochu neznáma hra myslím ale videá pri killovaní boli na tú dobu fakt drsné..neviete niekto ako sa to volalo?Rád by som si to po sto rokoch zahral..ďakujem za odpovede

Reklama
p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 712
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hladám starú hru

Příspěvekod p3v4x » 14 úno 2022 13:42

Napada me ze by to mohl byt zanr hry "stealth".
Z jakeho roku priblizne hra byla?

To co popisujes mi pripomina silne starou hru resp. jeji prvni vydani a to tom clancy's splinter cell

Uživatelský avatar
Strakery
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 22
Bydliště: Žiji ve městě vína a okurek. :)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hladám starú hru

Příspěvekod Strakery » 14 úno 2022 13:53

Manhunt ?
AMD Ryzen 7 5800X3D MSI RX 6750 XT GAMING X TRIO12G + ASUS TUF 3060 Ti MSI MAG B550 TOMAHAWK Noctua NH-D15S chromax G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz 2x SSD_ Fractal Design ION+ 2 Platinum860W CZC.Gaming Lantern

MSI Gaming Optix MAG301RF (WFHD) + ASUS TUF Gaming VG289Q (4K) + OLED LG.
beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm + Koss PORTA PRO + QCY T13

Pengo2000
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 22
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hladám starú hru

Příspěvekod Pengo2000 » 18 úno 2022 23:33

Manhunt presne..díky moc za pomoc :thumbup: https://www.youtube.com/watch?v=i5Ya7qy1USo


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů