CS 1.6 po LAN-u

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CS 1.6 po LAN-u

Příspěvekod bereline » 20 úno 2008 17:02

Potřebuju poradit jak na CS 1.6 non-steam po lanu...sam hraju STEAM ale chci si s kamosem zahrat pres hamachi non-steam, ale problem je v hamachi .. vidi me pripojuje se ale pak mu to hodi hlasku disconnect. Už jsem to několikrát řešil a radil kámošům, ale teď si na to nemůžu vzpomenou co se přídávalo do složky s hamachi a ty stránky ze kterých jsem to měl už neexistuji :( ... vzpomínámt si na nějaky soubor.txt, který by se měl jmenovat nějak aliases nebo tak něco a v něm byly přepsané IP adresy z hamachi .. aby zacinaly stejne jako ta moje ... nevíte někdo jak na to ?

Reklama
Uživatelský avatar
Argoneus
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Argoneus » 20 úno 2008 17:03

já bych tu nonsteam neřešil

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 20 úno 2008 17:37

máš to povoleno ve firewallu?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

BRABO[*_*]
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 122
Registrován: leden 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ma pr

Příspěvekod BRABO[*_*] » 20 úno 2008 17:42

Zdar ja se vtom neviznam ale firewalem to neni jak řikal musí se do hamachi přidat soubor nevim nazev a pak v něm napsat ipti a pudeto ale fakt nevim jak se to má menovat a jaky tam maj byt zapsany ty ipti možná je něco přimo na stránce z hamachi

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 20 úno 2008 18:02

jo to sem taky dělal ten soubor ale to bylo na sourca ale 1,6 normálně hrát de normálně založíš přeš dedicated server pošleš mu svou ip on si tě přidá do favorit a hrajete
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod bereline » 20 úno 2008 18:07

žádný firewall .. ani nic takové prostě soubor.txt který se nějak jmenuje se uloží do složky kde je hamachi a do ni se napíše .. Já mám třeba IP adresu 5.156.23.68 a on ma 159.25.123.21 no a do toho souboru jeho 159.25.123.21 5.25.123.21 první číslo předělám ...


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů