Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

adi.
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

Příspěvekod adi. » 10 srp 2008 18:48

Cau, mama takovy problem kopuil jsem si Command and Conquer 3: Tiberium Wars naistaloval a hru spustil vse vpohode az na to ze se mi obcas stava ze hra se se nachvili zpomali a po chvilce zase zrychli na normalni rychlost docela me to obtezuje a nevim co s tim. diky za odpoved

Reklama
Uživatelský avatar
Unholy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 675
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

Příspěvekod Unholy » 10 srp 2008 19:41

Mě to jelo docela v pohodě... Na jaké nastavení a pod jakým OS to hraješ? Popiš tvou sestavu
(chvilkové zadírání by mohlo způsobit málo RAMek nebo ti jede něco na pozadí a užírá výkon)
Jsi-li bez miny, hoď kamenem...
V nebi je lepší vzduch, ale v pekle lepší společnost :twisted:

adi.
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

Příspěvekod adi. » 10 srp 2008 23:55

Cau no hraju na to na notasu a sestavu mam nasledujici
AMILO Pa 1538 Turion 64 X2 TL-50
RAM 2000
processor 1.6GHz
grafika GeForce Go 7400 128Mb
OS Vista

nastaveni hry:
vse mam na nejnizzsi az na uroven modelavani tu mam na vyskou a uroven animace a kvalita textur je na stredni
jinak zkousel jsem i novy ovladace pro zvvukovku a grafarnu ale dela to stale pritom treba SC:Source jedu na FULL detaily no vim ze TW je narocnejsi na grafiku ale i tak mi to stve chvili to jede rychle jak blazen a chvili zase pomalu a prave proto sem ubral detaily jo a rozliseni mam 1280x800.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

Příspěvekod jarod72pm » 11 srp 2008 08:11

Bohužel tahle hra a obecně nové realtime strategie jsou nekřesťansky náročné na grafickou kartu -procesor a paměti
u tebe bude problém s grafickou kartou která tuto hru absolutně nestíhá (doporučuji vše na minimum nastavit) a sem tam i procesor to brzdí.Možná že CSsource ti jede na OpenGL kde je to u grafiky lepší a karta ještě stíhá.
Tohle zasekávání jsem pozoroval i u HD 2600XT ale po potlačení grafického zobrazení vše šlapalo jak mělo.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

adi.
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Command and Conquer 3: Tiberium Wars proble s plynulosti hry

Příspěvekod adi. » 11 srp 2008 12:34

no je to mozny ale CS:S jedu na directa a cetl jsem na nejakych forech ze se jim taky tahle hra zpomaluje ale nikdo nebyl schopen rict cim to je jak rikam stava se to obcas jindy se mi zas stane ze ta hra jede stale plynule bez zaseku


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Seznam[Bot] a 27 hostů