Stránka 1 z 1

Wotlk otázka

Napsal: 14 lis 2008 20:21
od Tholus
Čus, hoši, je to tady! :profi:
Když ale nastartuju launcher.exe, stáhne se mi nějakej patch, je to datadisk, nebo jen takovej ten patch co umožní se připojit na server, ale nepůjde mi vytvořit Death Knight? Prosil bych extra rychlou odpověd, díky moc. :bigups:

Re: Wotlk otázka

Napsal: 14 lis 2008 21:15
od Tholus
Jak tak brouzdám netem, tak jsem narazil na to, že to datadisk není, ale jakto že když nastartuju hru, tak mám normálně přihlašovací obrazovku z WotLK a i tam mám ikonku Death Knighta?

Re: Wotlk otázka

Napsal: 16 lis 2008 12:43
od Plico

Kód: Vybrat vše

http://wow.vigudes.cz/forum/

skus se zeptat tady snad ti to pomuze

Re: Wotlk otázka

Napsal: 16 lis 2008 19:39
od Tholus
Hlavně že jsem ti tu stránku ukazoval když jsi neznal WoW co, a teď mi to vracíš. :lol:
Ale myslim si na 99%, že to datadisk není.

Re: Wotlk otázka

Napsal: 16 pro 2008 11:57
od michal003
wow taky hraju obcas a vím to kdyz spustis launcher.exe tak ti to zacne stahovat patche a bude ti to stahovat dokud nebudes mit nejnovsi kazdy server ma urcity patch na kterem je spusten ten si vzdycky stahnes a pak prepises realmlist.wtf otevřeš si ho v poznámkove bloku a napíšeš tam realmlist tvojeho servru a pak hru spustis pres wow.exe ne pres launcer protože ti to zas bude stahovat patch a prepise se ti sam realmlist na ofic

Re: Wotlk otázka

Napsal: 16 pro 2008 14:58
od Argoneus
neříkej.

Jinak patch 3.0.3 je jenom PRE-WOTLK, tzn. jsou tam sice nový talenty a achievementy, ale ani level 80, ani northrend, ani death knight tam zatim není. Musíš si stáhnout/koupit WOTLK samotný a patchnout ho na 3.0.3.

Re: Wotlk otázka  Vyřešeno

Napsal: 16 pro 2008 15:30
od jarod72pm
nevím nehraju na offikách ale na free private servrech a kupodivu na jednom kde hraji a stahuju aktualizace USverzi
jsem narazil na patch 3.0.1 který je velký s komplet upgrade (cca 2,7GB) a obsahuje i woltk pak jsem dotáhnul 3.0.2 a 3.0.3 a na servru se mi zpřístupnil i daný ostrov + možnost hrát za temného rytíře takže netuším kde se vzal tu se vzal prostě někde ten datáč byl :-)
pokud budete pátrat dál mám tu pro vás malou nápovědu :
http://brrew.dyndns.org/index.html
tam určitě najdete co potřebujete.
ps: tam nehraji :wink: